Instalki.pl » Android » Podróże » Mapy Google Go

Mapy Google Go

Podróże
Rozmiar:
22.46 MB
Aktualizacja:
22.01.2023
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Podróże
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
226 (226 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
500 milionów
Opis Mapy Google Go
 
 
Mapy Google Go to progresywna aplikacja internetowa, która jest lżejszą odmianą oryginalnej aplikacji Mapy Google. Obsługuje ona już nawigację.

Poza olbrzymią popularnością tej aplikacji wśród jej atutów wymienić należy przejrzysty i intuicyjny interfejs oraz często aktualizowane mapy zawierające dane o natężeniu ruchu czy wielu punktach POI.

Nawigacja od firmy Google sterowana może być głosowo, dostarcza informacji o środkach komunikacji publicznej i oferuje przydatny zmotoryzowanym asystent pasa ruchu. Mapy dostępne w aplikacji są jednymi z najbardziej szczegółowych i aktualnych oraz zawierają olbrzymią ilość punktów POI. Niezależnie czy będziemy chcieli dotrzeć pod wskazany adres czy też znaleźć stację benzynową, bankomat, restaurację, atrakcję turystyczną lub dowolną firmę to Mapy Google skutecznie doprowadzą nas do celu.

Mapy Google do poprawnego działania wymagają aktywnego połączenia z Internetem. Istnieje jednak możliwość pobrania wybranego obszaru map bezpośrednio do pamięci urządzenia i korzystanie z nawigacji w trybie offline.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook