Instalki.pl » Android » Edukacja » MindPal 3.4

MindPal

3.4
Edukacja
Rozmiar:
60.55 MB
Aktualizacja:
25.11.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Edukacja
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
339 (105 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
1 milion
Opis MindPal 3.4
 
 
MindPal to tytuł pełen gier edukacyjnych. Zaprojektowane zostały specjalnie pod kątem rozwijania podstawowych zdolności umysłowych (pamięć, koncentracja, rozwiązywanie problemów itd.). Program treningowy na bieżąco dostosowuje się do osiąganych rezultatów.

Idea jest prosta - uruchamiamy aplikację, wykonujemy zaplanowane na dany dzień gry/wyzwania i stopniowo trenujemy mózg. Można oczywiście dyskutować nad efektywnością takiego rozwiązania i faktycznym wpływem na umysł, ale nie da się ukryć, że poświęcenie kilku/kilkunastu minut dziennie na gry edukacyjne (logiczne, językowe, matematyczne) będzie zdecydowanie korzystniejsze niż przeglądanie mediów społecznościowych. Jakiego typu zadania rozwiązujemy? Zapamiętujemy wyrazy, wykonujemy działania matematyczne, odnajdujemy pasujące wzory itp.

Aplikacja wymaga znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu średnio zaawansowanym. Za darmo możemy wykonać ograniczoną liczbę treningów w ciągu dnia. Nie mamy również dostępu do pełnego katalogu gier. Nie przeszkadza to jednak w stopniowym polepszaniu umiejętności.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook