Instalki.pl » Android » Gry Strategie » Retro Commander

Retro Commander

Strategie
Rozmiar:
68.36 MB
Aktualizacja:
20.10.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Strategie
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4586 (1309 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
50 tysięcy
Opis Retro Commander
 
 

Retro Commander to postapokaliptyczna strategia wojenna czasu rzeczywistego z gatunku RTS. Gra jest dostępna za darmo w modelu free-to-play

W grze Retro Commander wcielamy się w dowódcę oddziału militarnego i toczymy intensywne bitwy przeciwko sztucznej inteligencji lub innym graczom w trybie multiplayer.

Retro Commander to produkcja wzorowana na legendarnej już serii Command & Conquer. Z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom klasycznych gier strategicznych, gdzie mechanika gry koncentruje sie na rywalizacji w czasie rzeczywistym.

Gra oferuje rozbudowany tryb fabularny dla pojedynczego gracza oraz tryby wieloosobowe do rozgrywania potyczek z innymi graczami. Gra oferuje takie misje jak eliminacja, zdobycie flagi, obrona czy nawet battle royale.

Graczom oddano możliwość wznoszenia odpowiednich struktur na polu walki, toczenia walk na lądzie, w powietrzu oraz nad wodą.

Gracze mogą korzystać z różnego arsenału oraz technologicznych rozwiązań. Nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać z w czasie walki z robotów, sterowców, robopsów, dronów, czy innych niezwykle przydatnych broni elektromagnetycznych czy nuklearnych.

Gra oferuje też edytor map do modyfikowania obszarów przez graczy. Wszystkie elementy, w tym oddziały, struktury, a także grafikę i efekty dźwiękowe, można modyfikować w razie potrzeby.


rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook