Instalki.pl » Android » Sport » Kanał Sportowy 1.2.0

Kanał Sportowy

1.2.0
Sport
Rozmiar:
34.18 MB
Aktualizacja:
13.03.2023
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Sport
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2704 (271 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 tysięcy
Opis Kanał Sportowy 1.2.0
 
 

Kanał Sportowy to aplikacja mobilna poświęcona kanałowi internetowemu (a obecnie platformie streamingowej) o tematyce sportowej. Od momentu uruchomienia Kanał Sportowy na YouTube w 2019 roku, wyrósł na jedno z najpopularniejszych i najbardziej cenionych mediów sportowych w kraju. Jego właścicielami są dziennikarze Krzysztof Stanowski, Michał Pol, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski.

Kanał Sportowy to przede wszystkim audycje o charakterze sportowym, ale gigantyczną popularnością cieszą się też wywiady ze znanymi osobistościami w lifestyle'owym Hejt Parku.

Możemy z poziomu urządzenia mobilnego oglądać programy prowadzone przez największych dziennikarzy sportowych w Polsce m.in: Wojciecha Kowalczyka oraz również samych właścicieli kanału czyli Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego.

Aplikacja oferuje dostęp do informacji ze świata sportu, rozrywki i bieżących wydarzeń. Oprócz popularnego programu Hejt Park czy Moc Futbolu, otrzymamy ciekawe materiały związane z ligami piłkarskimi jak hiszpańska la liga (La Liga Bonita) czy nawet polska Ekstraklasa (Gra Ekstraklasa).

Możemy utworzyć listę swoich ulubionych programów, do których można wrócić w dowolnym momencie, kiedy tylko będziemy mieli ochotę. Wystarczy, że przy miniaturce filmu zaznaczymy serduszko, a odcinek od razu trafi do zakładki "Moja Lista".

W aplikacji można również tworzyć własne profile, dzięki którym będziemy mogli komentować i udzielać się na czacie, zarówno podczas transmisji na żywo, jak i po jej zakończeniu w sekcji komentarze.

Wyszukiwarka w aplikacji pozwoli nam w szybki i łatwy sposób znaleźć swój ulubiony odcinek - wystarczy, że w prawym górnym rogu wybierzemy ikonę lupy i wpiszemy interesującą frazę, a wyszukiwarka zrobi swoje.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook