Instalki.pl » Android » Gry Fabularne » Disney Mirrorverse 1.0.1

Disney Mirrorverse

1.0.1
Fabularne
Rozmiar:
1.27 GB
Aktualizacja:
26.06.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Fabularne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
414 (113 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
1 milion
Opis Disney Mirrorverse 1.0.1
 
 

Disney Mirrorverse to gra akcji z elementami RPG, rozgrywająca się w alternatywnej rzeczywistości uniwersum Disneya.

W grze gracze łączą się w drużyny składające się z gotowych do akcji trójwymiarowych postaci ze świata Disneya i Pixara.. Głównym celem gry jest walka z mrocznymi siłami, które próbują opanować świat.

Rozgrywka polega na toczeniu pojedynków na niewielkich arenach, gdzie każdy z graczy kieruje drużyną składającą się ze znanych bohaterów tego uniwersum. Gracze jednoczą zespoły potężnych Strażników, aby wspólnie walczyć w ciągle ewoluującej opowieści o epickich zadaniach, aby pokonać siły Złamane, które chcą rozbić Lustrzany Świat.

Każda postać (inaczej Strażnik) dysponuje potężnymi, specjalnymi atakami, które są unikalne i autentyczne dla istniejących postaci Disneya i Pixara. Zostały zaprojektowane tak, aby uzupełniały się nawzajem poprzez różne role zespołowe, aby zmaksymalizować potencjał bojowy.

Odkryj nieustannie rozwijającą się historię, grając w trybie Story Quest z rozdziałami wypełnionymi łupami, ograniczonymi czasowo zadaniami wydarzeń i niebezpiecznymi lochami do odkrycia. W grze zobaczymy takie znane postacie jak Aladyn, Sully, Waleczna Merida czy Elsa.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook