Instalki.pl » Android » Rozrywka » Disney+ 2.11.1

Disney+

2.11.1
Rozrywka
Rozmiar:
21.48 MB
Aktualizacja:
14.09.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Rozrywka
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3011 (335 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
100 milionów
Opis Disney+ 2.11.1
 
 

Disney+ to aplikacja mobilna oferująca pełny dostęp do uslugi streamingowej Disney+, w której znajdziemy bogatą bibliotekę oryginalnych produkcji, w tym filmy i seriale Disneya, Pixara, Marvela, stacji STAR, National Geographic, a także popularne tytuły ze świata Gwiezdnych Wojen.

Możemy w niej oglądać nie tylko najnowsze produkcje, filmy i seriale oryginalne, ale również klasyczne filmy i produkcje z dawnych lat.

Aplikacja Disney+ oferuje najwyższą jakość obrazu (4K), dostęp do popularnych filmów, produkcji z dawnych lat i ponadczasowych klasyków, rozbudowane opcje kontroli rodzicielskiej, możliwość oglądania na czterech ekranach jednocześnie bez dodatkowych kosztów oraz co jest bardzo istotne oferuje Standard IMAX Enhanced – technologii umożliwiającej oglądanie produkcji dzięki rozszerzonej proporcji obrazu IMAX.

Wśród dostępnych filmów znajdziemy takie hity jak Kraina Lodu, Muppety, Hannah Montana, serię Auta, serię Toy Story, Ratatuj, Iniemamocni, Gdzie jest Niemo, a także serię Avengers, Iron Man i inne hity od Marvela.

Ponadto, na platformie Disney+ otrzymamy dostęp do wielu popularnych seriali nie tylko od Marvela czy Gwiezdnych Wojen. Spośród nich warto wymienić niezwykle popularny serial LOST (Zagubieni), Z Archiwum X, Współczesna Rodzina, Chirurdzy, czy całą kolekcję Simpsonów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook