Instalki.pl » Android » Gry Fabularne » Diablo Immortal 1.7.2

Diablo Immortal

1.7.2
Fabularne
Rozmiar:
75.2 MB
Aktualizacja:
30.01.2023
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Fabularne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1999 (196 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 milionów
Opis Diablo Immortal 1.7.2
 
 

Diablo Immortal to mobilna odsłona niezwykle popularnej serii gier, które na długie lata zdefiniowały swój gatunek i zyskały ogromne zainteresowanie graczy.

W Diablo Immortal ponownie przeniesiemy się do świata Sanktuarium, wcielając się w Barbarzyńcę, Krzyżowca, Łowcę Demonów, Mnicha, Nekromantę lub Czarownika.. W grze poznamy zupełnie nową historię, łączącą wydarzenia z Diablo II i Diablo III.

Ponownie zwiedzimy ponury świat Sanktuarium, który otworzy się przed graczami jak nigdy dotąd. Diablo Immortal jest bowiem grą z gatunku MMORPG, w której aniołowie i demony toczą niekończącą się wojnę o panowanie nad światem zamieszkiwanym przez śmiertelników.

Podczas poszukiwań epickich przygód bohaterom Sanktuarium przyjdzie zjednoczyć siły z niezliczonymi sprzymierzonymi graczami, by zebrać rozproszone odłamki splugawionego Kamienia Świata i zapobiec powrotowi Władcy Grozy.

Weterani serii Diablo wyruszą u boku nowych graczy, by poznać najgłębiej skrywane sekrety rozległego, otwartego świata, stawić czoła nieprzeliczonym armiom demonów, zdobyć epickie łupy i posiąść niewyobrażalną moc.

Diablo Immortal przenosi najlepsze mechanizmy znane z platformy PC na dynamiczne, precyzyjne i intuicyjne sterowanie na urządzeniu mobilnym. Nie ma znaczenia, czy bierzemy udział w wieloosobowym rajdzie, czy też samotnie eksplorujemy świat, zawsze będziemy mieć pełną kontrolę nad naszą postacią. Dzięki sterowaniu kierunkowemu poruszanie bohaterami po świecie jest wyjątkowo łatwe, a używanie zdolności wymaga jedynie wycelowania kciukiem i oderwania go od ekranu, by urządzić wrogom krwawą łaźnię.

Sanktuarium zaoferuje graczom niezliczone możliwości spotykania innych poszukiwaczy przygód i towarzyskich interakcji, podobnie jak bogactwo atrakcji będących fundamentem rozgrywki z gatunku MMORPG. Od aren bitewnych, poprzez eksplorację podziemi i wieloosobowe rajdy, aż po ulepszanie elementów ekwipunku i innych przydatnych elementów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook