Instalki.pl » Android » Produktywność » SilentNotes 6.1.3

SilentNotes

6.1.3
Produktywność
Rozmiar:
10.74 MB
Aktualizacja:
22.05.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Produktywność
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
469 (358 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
1 tysiąc
Opis SilentNotes 6.1.3
 
 

SilentNotes to aplikacja pełniąca funkcję organizera, za pomocą której możemy tworzyć notatki i bezpiecznie je przechowywać na różnych urządzeniach.

SilentNotes pozwoli nam tworzyć notatki i inne istotne dla nas teksty, które uszanują naszą prywatność. Pozwoli również synchronizować utworzone notatki - szyfrując je pomiędzy różnymi urządzeniami mobilnymi i desktopowymi.

SilentNotes zapisuje wszystkie notatki w wygodnym dla użytkownika edytorze WYSIWYG z podstawowym formatowaniem - takim jak nagłówki i listy.

Notatki możemy tworzyć gdziekolwiek jesteśmy. Wystarczy rozpocząć pisanie tekstu na telefonie z Androidem, a następnie dokończyc notatkę na swoim komputerze w domu.

Organizer pozwoli nam również tworzyć listy rzeczy do zrobienia. W ten sposób możemy wygodnie śledzić wszystkie przyszłe zadania do zrealizowania. Każda notatka może być opatrzona tagami. Wszystkie dostępne tagi są wymienione w przeglądzie i można ich używać do filtrowania notatek.

Synchronizacja z chmurą odbywa się wyłącznie za pomocą szyfrowania end-to-end. Notatki mogą być hostowane samodzielnie w wybranym przez nas magazynie online, co umożliwia synchronizację ich między urządzeniami i zapewnia łatwą kopię zapasową. Obecnie obsługiwane są protokoły FTP, Dropbox, Dysk Google itp.

Dostępna jest również wersja Desktopowa.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook