Instalki.pl » Android » Produktywność » Notesnook - Private notepad 1.8.5

Notesnook - Private notepad

1.8.5
Produktywność
Rozmiar:
27.34 MB
Aktualizacja:
01.04.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Produktywność
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1060 (57 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 tysięcy
Opis Notesnook - Private notepad 1.8.5
 
 

Notesnook to mobilny notatnik w dużej mierze skupiony właśnie na dbaniu o prywatność. Zapewnia szyfrowanie end-to-end, odblokowywanie aplikacji odciskiem palca i kilka interesujących funkcji.

Aplikacja korzysta z szyfrowania XChaCha20 oraz Argon 2. Dodatkowym atutem jest możliwość włączenia uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA). Notesnook jest narzędziem wieloplatformowym - po założeniu konta nasze notatki będą dostępne na dowolnym urządzeniu.

Jeżeli chodzi o funkcjonalność notatnika, można uznać ją za dość klasyczną. Notatki możemy organizować w wirtualne notatniki, opisywać tagami i kolorami, eksportować do plików PDF itd. Warto jednak wspomnieć o możliwości publikowania notatek - możemy wówczas podzielić się linkiem np. ze współpracownikami. Opublikowana notatka może być chroniona hasłem lub być usuwana po odczytaniu.

Darmowa wersja oferuje najbardziej przydatne funkcje. Za nieco ponad 20 zł miesięcznie odblokujemy natomiast wersję Pro bez limitu notatek czy załączników, pełnym edytorem treści itp.

Dostępna jest również wersja desktopowa.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook