Instalki.pl » Android » Produktywność » Cryptomator 1.7.2

Cryptomator

1.7.2
Produktywność
Rozmiar:
19.53 MB
Aktualizacja:
31.03.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Produktywność
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
6239 (282 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 tysięcy
Opis Cryptomator 1.7.2
 
 

Cryptomator to narzędzie szyfrujące nasze dane w chmurze.

Zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo wszystkim plikom przechowywanym w dowolnej usłudze udostępniającej przestrzeń dyskową na serwerach firmy.

Cryptomator jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy z poziomu programu utworzyć zaszyfrowany sejf za pomocą unikatowego hasła. Następnie automatycznie zostanie utworzony specjalny, zaszyfrowany katalog, w którym możemy umieszczać nasze dane. Nasze pliki będą się synchronizowały z usługą w Chmurze, jeśli jest to katalog powiązany z internetowym dyskiem.

Większość dostawców oferujących usługi w chmurze szyfruje dane tylko podczas transmisji lub przechowuje klucze do odszyfrowania dla siebie. Niestety istnieje ryzyko kradzieży tych kluczy. Dlatego warto skorzystać z programu Cryptomator, który zabezpieczy te klucze i sprawi, że nasze dane będą praktycznie nie do złamania przez hakerów.

Cryptomator umożliwia dostęp do plików ze wszystkich urządzeń. Jest łatwy w użyciu i bezproblemowo integruje się między Twoimi danymi a chmurą. Technologia programu spełnia najnowsze standardy i szyfruje zarówno pliki, jak i nazwy plików za pomocą AES i 256-bitowego klucza szyfrującego.

Program współpracuje z takimi usługami w chmurze jak OneDrive czy DropBox.

Dostępna jest również wersja dla systemu Windows.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook