Instalki.pl » Android » Rozrywka » TVP GO 1.03

TVP GO

1.03
Rozrywka
Rozmiar:
9.77 MB
Aktualizacja:
21.02.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Rozrywka
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2068 (384 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 tysięcy
Opis TVP GO 1.03
 
 
Oficjalna aplikacja Telewizji Polskiej, która umożliwia bezpłatne oglądanie publicznych programów telewizyjnych na urządzeniach z Androidem.

Oferuje dostęp do kanałów na żywo, możliwość uruchomienia trwającego już programu od początku, a także 7 dniową historię - dostęp do audycji, które były emitowane przez ostatni tydzień.

Aplikacja TVP GO zwraca uwagę czytelnym programem telewizyjnym, z poziomu którego można łatwo przenosić się pomiędzy stacjami. Interfejs umożliwia też wybranie rozdzielczości odtwarzanego obrazu. Do wyboru są tryb automatyczny oraz rozdzielczości 432p, 576p, 720p i 1080p. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ulubione treści dodawać do ulubionych.

Oprócz wyżej wymienionych programów na widzów czeka pokaźna biblioteka materiałów VOD, dostępnych na żądanie i pogrupowanych w kategorie tematyczne. W siódmym niebie będą miłośnicy filmów, seriali i programów telewizyjnych od TVP.

Uzyskujemy dostęp do następujących kanałów TV: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Kobieta HD, TVP Info HD, TVP Sport HD, , TVP ABC, TVP Dokument HD, TVP Historia, TVP Kultura HD, TVP Rozrywka TVP Polonia HD, TVP Historia 2 HD, TVP ABC 2 HD, TVP World HD czy TVP Kultura 2 HD.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook