Instalki.pl » Android » Finanse » 4grosze - budżet domowy metodą kopertową 0.1.17

4grosze - budżet domowy metodą kopertową

0.1.17
Finanse
Rozmiar:
7.81 MB
Aktualizacja:
21.01.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Finanse
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1160 (81 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
1 tysiąc
Opis 4grosze - budżet domowy metodą kopertową 0.1.17
 
 
4grosze to bardzo ciekawy tytuł do zarządzania budżetem domowym. Opiera się na tak zwanej metodzie kopertowej i oferuje stosunkowo prosty i przyjemny sposób na zapisywanie wydatków i kontrolowanie posiadanych pieniędzy.

Metoda kopertowa - w skrócie - polega na podzieleniu posiadanych pieniędzy właśnie na koperty z określonym przeznaczeniem (jedzenie, rachunki, oszczędności itd.). Jeżeli daną kopertę opróżnimy zbyt szybko, musimy przenieść środki z innej lub wstrzymać się z danym zakupem. Dzięki temu trzymamy nasze finanse w ryzach i wydajemy pieniądze w bardziej zachowawczy sposób.

Aplikacja 4grosze przenosi ten mechanizm na ekran smartfona: dodajemy konta, wprowadzamy aktualne salda, tworzymy koperty i rozdzielamy środki. Następnie rejestrujemy wydatki i dokonujemy ewentualnych przesunięć. Sporym atutem jest tu możliwość przeciągania kopert między sobą lub na konkretne konta - znacznie usprawnia to obsługę. Nie zabrakło również możliwości monitorowania sytuacji na kartach z podsumowaniem. Dodatkowym atutem jest możliwość synchronizacji danych na koncie i obsługi równie w wersji webowej.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook