Instalki.pl » Android » Gry Sportowe » Sniper Champions: 3D shooting 1.2.8

Sniper Champions: 3D shooting

1.2.8
Sportowe
Rozmiar:
179.69 MB
Aktualizacja:
17.05.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Sportowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1529 (86 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
1 milion
Opis Sniper Champions: 3D shooting 1.2.8
 
 
Tematem gry jest strzelanie do tarczy. Dynamiczna oprawa 3D i pojedynki online sprawiają, że to naprawdę udany i wciągający tytuł.

Mechanika gry nie jest przesadnie skomplikowana. Przytrzymujemy palec na ekranie, celujemy i puszczamy, by oddać strzał. Oczywiście proces celowania nie jest banalny - warunki, odległość i presja czasu sprawiają, że regularne trafianie w sam środek tarczy wymaga wprawy i precyzji. Sprawia to jednak, że wygrane pojedynki dają sporo satysfakcji.

W miarę rozwoju odblokowujemy nową broń, nowe lokalizacje i nowe tryby gry (na przykład wyzwania strzeleckie z ruchomymi tarczami). Nie zabrakło również możliwości personalizacji wyglądu pocisków, animacji po trafieniu w dziesiątkę itp. Minusy? Głównym zarzutem w stosunku do twórców jest zbyt agresywny system mikropłatności.

Możemy co prawda zupełnie za darmo grać i piąć się w rankingu, ale jesteśmy nieustannie bombardowani ofertami specjalnymi, koniecznością czekania na otwarcie skrzynek itp. Nie wspominając o często absurdalnych cenach pakietów dodatkowych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook