Instalki.pl » Android » Muzyka i dźwięki » SXFI App: Magic of Super X-Fi 2.56.01

SXFI App: Magic of Super X-Fi

2.56.01
Muzyka i dźwięki
Rozmiar:
39.06 MB
Aktualizacja:
17.12.2021
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Muzyka i dźwięki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
730 (45 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
50 tysięcy
Opis SXFI App: Magic of Super X-Fi 2.56.01
 
 
SXFI App: Magic of Super X-Fi to specjalna, dedykowana aplikacja dla wielu różnych urządzeń multimedialnych, umożliwiająca słuchanie muzyki w technologii Super X-Fi.

Technologia Super X-Fi daje wrażenie słuchania wysokiej klasy systemu wielogłośnikowego w profesjonalnym studiu, przywołując takie same odczucia w słuchawkach dzięki algorytmom i zaawansowanym technikom przetwarzania. Dopasowuje dźwięk do potrzeb użytkownika przez zaawansowany proces odwzorowania głowy i uszu.

Ta nowoczesna technologia mapuje głowę i uszy, a następnie wykorzystuje te pomiary do stworzenia niestandardowego profilu dźwiękowego, który stara się przekazywać dźwięk tak, jakby dochodził z wielu głośników wokół słuchacza. I choć wrażenia słuchowe są naprawdę na bardzo wysokim poziomie, a scena jest szeroka, to jednak nadal rzeczona technologia nie może zostać wykorzystana podczas strumieniowego przesyłania muzyki z popularnych serwisów. Działa bowiem wyłącznie na plikach zapisanych na urządzeniu i do tego jeszcze odtwarzanych przez dedykowaną aplikację.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook