Instalki.pl » Android » Muzyka i dźwięki » Technics Audio Connect 2.3.1

Technics Audio Connect

2.3.1
Muzyka i dźwięki
Rozmiar:
74.22 MB
Aktualizacja:
25.02.2022
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Muzyka i dźwięki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2400 (151 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 tysięcy
Opis Technics Audio Connect 2.3.1
 
 
Technics Audio Connect to oficjalna aplikacja firmy Technics, nawiązująca połączenia słuchawek z urządzeniem mobilnym i usprawniająca ich zarządzanie oraz przeprowadzanie licznych konfiguracji.

Za pomocą aplikacji możemy przeprowadzić aktualizację oprogramowania sprzętowego oraz dopasować różne ustawienia słuchawek - na przykład ustawić tryb dźwięki (Ambient itp).

W programie możemy ustaić specjalny tryb, który reaguje tylko na głos ludzki i komunikaty odtwarzane np z zewnątrz (np na stacji kolejowej). Dzieki temu możemy jednoczesnie słuchać muzyki i rozmawiać z innymi osobami.

Nie obyło się też bez specjalnych trybów dźwiękowych. Oprócz podbicia basowego, to między innymi tryb promujący wokale, tony wysokie czy dynamizm. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby chwycić sprawy w swoje ręce i dostosować wydźwięk w korektor. Producent przewidział też możliwość zmodyfikowania działania gestów dotykowych i przypisania im innych niż domyślne funkcje. Dzięki temu można ten aspekt dostosować do własnych preferencji.

Jest też wybór siły redukcji zakłóceń, takich jak np. wentylatory, podczas rozmów telefonicznych czy możliwość korzystania z asystenta głosowego.

Aplikacja jest kompatybilna z następującymi modelami słuchawek: Technics EAH-AZ60, Technics EAH-AZ40 czy z Technics EAH-AZ70W.

 
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook