Instalki.pl » Android » Edukacja » HiNative - Darmowe językowe Q&A 9.2.3

HiNative - Darmowe językowe Q&A

9.2.3
Edukacja
Rozmiar:
54.69 MB
Aktualizacja:
01.10.2021
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Edukacja
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
236 (12 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
1 milion
Opis HiNative - Darmowe językowe Q&A 9.2.3
 
 
Społecznościowa nauka języków. HiNative to aplikacja dla wszystkich, którzy podczas nauki lubią zadawać pytania i najlepiej uczą się na przykładach z pierwszej ręki. Pozwala bowiem omówić swoje wątpliwości z osobami, które posługują się danym językiem na co dzień.

Centralnym punktem aplikacji są szablony. Pozwalają szybko skonstruować pytanie i nie martwić się, czy użyliśmy odpowiednich zwrotów. Możemy zapytać o tłumaczenie słów lub całych zdań, różnice znaczeniowe, wymowę itp. Za każdym razem możemy wybrać, interesujący nas język. Tematy poruszane przez innych użytkowników możemy przeglądać w formie listy postów lub skorzystać z wyszukiwarki. Dzielenie się wiedzą jest równie łatwe - jeśli zauważymy pytanie o nasz ojczysty język, w każdej chwili możemy na nie odpowiedzieć. Nie zabrakło również elementów społecznościowych, jak komentarze i oceny.

Z aplikacji możemy bez większych przeszkód korzystać za darmo. Jeśli jednak planujemy intensywnie używać jej podczas nauki, warto zastanowić się nad wykupieniem konta premium - daje dostęp do wszystkich szablonów, pozwala wyróżniać nasze pytania itp. HiNative to bardzo udana aplikacja.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook