Instalki.pl » Android » Gry Fabularne » Wiedźmin: Pogromca potworów 1.3.102

Wiedźmin: Pogromca potworów

1.3.102
Fabularne
Rozmiar:
1.8 GB
Aktualizacja:
06.12.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Fabularne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3153 (169 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
1 milion
Opis Wiedźmin: Pogromca potworów 1.3.102
 
 
Wiedźmin: Pogromca potworów (The Witcher: Monster Slayer) to osadzona w uniwersum Wiedźmina gra role-playing wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej.

Wcielamy się w profesjonalnego zabójcę potworów. Przed nami rozgrywająca się na pograniczu światów przygoda fantasy, która z każdym krokiem wciąga coraz bardziej.

W trakcie rozgrywki przemierzamy otaczający nas świat — który dzięki technologii rzeczywistości rozszerzonej zmienił się w fantastyczną krainę pełną niebezpieczeństw — tropiąc i polując na potwory.

Będziemy zbierać wiedźmińskie oręże i warzyć potężne eliksiry, których efekty pomogą nam zyskać przewagę w walce z coraz potężniejszymi wrogami. Spraw, by usłyszał o tobie cały Kontynent, a zdobyte w boju doświadczenie oraz zasoby wykorzystuj, by trenować, ulepszać ekwipunek i tworzyć zupełnie nowe strategie.

Wiedźmin: Pogromca potworów w porównaniu do konkurencyjnej gry Pokemon GO, poszedł o krok dalej w mechanice zabawy. Przede wszystkim możemy wykorzystywać aktualną pogode, porę dnia by wytropić najstraszniejsze monstra czyhające na gracza w rozszerzonej rzeczywistości.

Wiedźmin: Pogromca potworów pozwoli nam również podejmować zlecenia i stanąć się częścią nietuzinkowych historii inspirowanych wiedźmińskim uniwersum.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook