Instalki.pl » Android » Narzędzia » DuckDuckGo Privacy Browser 5.91.0

DuckDuckGo Privacy Browser

5.91.0
Narzędzia
Rozmiar:
13.67 MB
Aktualizacja:
21.07.2021
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Narzędzia
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
146 (146 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 milionów
Opis DuckDuckGo Privacy Browser 5.91.0
 
 
DuckDuckGo Privacy Browser to innowacyjna przeglądarka internetowa, która zapewnia mechanizmy zabezpieczające prywatnośc użytkownika podczas przeszukiwania i przeglądania stron internetowych.

Przeglądarka chroni prywatność i zablokuje wszelkie ukryte aplikacje śledzące, umożliwiając przy tym śledzenie głównych sieci reklamowych, które obrały nas za cel. Ponadto oferuje zabezpieczenia w zakresie szyfrowania — zmuszamy strony internetowe do korzystania z szyfrowanych połączeń wszędzie tam, gdzie są one dostępne, zabezpieczając Twoje dane przed wścibstwem świadczeniodawców oferujących usługi internetowe.

Podczas przeglądania i wyszukiwania DuckDuckGo pokazuje ocenę w rankingu prywatności odwiedzanej strony internetowej (A-F). Ocena ta umożliwi nam natychmiastowe potwierdzenie stopnia zabezpieczenia, wgląd w to, kogo przyłapaliśmy na próbie śledzenia naszej osoby i dowiedzenie się, w jaki sposób ulepszyliśmy zabezpieczenia prywatności danej strony internetowej. Ocena w rankingu prywatności przyznawana jest automatycznie, na podstawie obecności ukrytych sieci śledzących, dostępności szyfrowania oraz wykorzystywanych na stronie praktyk z zakresu ochrony prywatności.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook