Instalki.pl » Android » Gry Planszowe » Talisman 31.04

Talisman

31.04
Planszowe
Rozmiar:
112.3 MB
Aktualizacja:
14.10.2021
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Planszowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
314 (41 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
100 tysięcy
Opis Talisman 31.04
 
 
Talisman: Digital Edition to klasyczna, przygodowa gra planszowa dla 1-6 graczy osadzona w realiach fantasy.

Talisman umożliwia nam wyruszenie na niebezpieczną misję w poszukiwaniu ogromnego skarbu – Korony Władzy. Wybierz jedną z 14 postaci, na przykład Wojownika, Zabójcę, Złodzieja lub Czarodzieja, i zmierz się z rywalami w mrocznym świecie. Każda z postaci ma właściwe sobie zalety, wady i moce specjalne.

Aby zwyciężyć, musisz udać się do samego serca przemierzanej krainy i znaleźć Koronę Władzy, a następnie skorzystać z jej magicznej mocy w celu poddania sobie wszystkich rywali. Aby mieć szansę przetrwania ostatecznej próby czekającej za Portalem Mocy, musisz stopniowo budować swą siłę oraz zdobywać cennych sojuszników i potężne magiczne przedmioty.

Talisman to łatwa w obsłudze gra dla całej rodziny. Rzucaj kostką, aby poruszać się po planszy, i dobieraj karty pozwalające Ci walczyć z niebezpiecznymi rywalami i zdobywać cenne nagrody! Buduj siłę swojej postaci, dopóki nie będzie gotowa zapuścić się w mroczniejsze rejony planszy. Pamiętaj jednak, że każdy z graczy dąży do tego samego celu i nie zatrzyma się przed niczym, by jako pierwszy sięgnąć po Koronę!

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook