Instalki.pl » Android » Sport » LiveScore 5.3

LiveScore

5.3
Sport
Rozmiar:
29.3 MB
Aktualizacja:
11.06.2021
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Sport
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
380 (380 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 milionów
Opis LiveScore 5.3
 
 
LiveScore to niezbędnik kibica dostarczający najświeższe wyniki ze spotkań piłkarskich (i nie tylko) na żywo, a także wyświetla i informuje i najważniejszych wydarzeniach ze świata sportu.

Dzięki aplikacji dowiemy się wszystkiego odnośnie każdego spotkania. Od bramek piłkarskich, po otrzymane kartki w trakcie spotkania - LiveScore oferuje wszystko co najważniejsze dla prawdziwego kibica!

LiveScore dostarcza szybkie aktualizacje z najnowszymi wynikami i informacjami sportowymi dotyczącymi piłki nożnej, koszykówki, hokeja, tenisa i krykieta, dzięki czemu możesz dowiedzieć się jako pierwszy. Ponadto możemy przeglądać analizy przygotowane przez ekspertów piłkarskich.

Otrzymuj szybkie aktualizacje, aby śledzić, co się dzieje, w tym wyniki, gole i czerwone kartki z wielu meczów i sportów jednocześnie. Po prostu zaznacz mecz, aby dowiedzieć się jako pierwszy.

LiveScore oferuje dostęo do wszystkich najważniejszych imprez, zawodów, turniejów czy lig piłkarskich. W tym La Liga, Serie A, Premier Division itp.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook