Instalki.pl » Android » Gry Sportowe » Score! Hero 2022 2.30

Score! Hero 2022

2.30
Sportowe
Rozmiar:
381.84 MB
Aktualizacja:
13.05.2022
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Sportowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2072 (105 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
1 milion
Opis Score! Hero 2022 2.30
 
 
Score! Hero 2022 to druga odsłona popularnej gry sportowej, w której wcielamy się w rolę piłkarza i pniemy się po szczeblach kariery.

Wybieramy jednego z dostępnych zawodników, trenujemy aby nauczyć się lepiej strzelać lub podawać piłkę do innego zawodnika. Następnie otrzymujemy odpowiednie propozycje zatrudnienia w różnych klubach piłkarskich i co najważniejsze bierzemy udział w różnych zdarzeniach (misjach), w których musimy uratować drużynę przed porażką lub doprowadzić do remisu a może i nawet zwycięstwa.

W trakcie samej rozgrywki przesuwamy palcem po ekranie w taki sposób, aby piłka trafiła w odpowiedni obszar na boisku (jeśli zamierzamy piłkę wystawić innemu zawodnikowi). Natomiast podczas strzelania na bramkę, musimy być bardziej precyzyjni.

Na szczęście można wykonywać strzały na różne sposoby - co znacząco urozmaica całą rozgrywkę. Gra jest bardzo trudna i często będziemy musieli powtarzać poszczególne misje. Minusem jest pasek z ikonami serc, wskazujący ile akcji można przeprowadzić. Jeżeli je stracimy to musimy odczekamy kilkanaście minut aż poziom życia się odnowi albo zapłacić określoną sumę pieniędzy w formie mikropłatności.

W porównaniu do pierwszej odsłony, poprawiono przede wszystkim oprawę graficzną, a także wprowadzono tyle ciekawych rozwiązań - które sprawią, że poczujemy się jak prawdziwy piłkarz.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook