Instalki.pl » Android » Gry Karciane » Magic The Gathering Arena 2021.12.10.1143

Magic The Gathering Arena

2021.12.10.1143
Karciane
Rozmiar:
107.42 MB
Aktualizacja:
21.01.2022
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Karciane
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1543 (57 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
100 tysięcy
Opis Magic The Gathering Arena 2021.12.10.1143
 
 
Magic: The Gathering Arena (MTG Arena) to cyfrowa gra karciana stworzona przez Wizards of the Coast. Jest adaptacją najpopularniejszej, kolekcjonerskiej gry karcianej Magic The Gathering, w której gracze wcielaja się w czarodziejów i rywalizują między sobą przy użyciu własnej talii kart.

MTG Arena to jedna z najbardziej rozbudowanych cyfrowych karcianek, dostępnych na growym rynku. Dotyczy to zarówno sporej ilości zróżnicowanych trybów rozgrywki oraz samej mechaniki gry. MTG jest znacznie bardziej skomplikowaną karcianką niż konkurencyjne produkcje pokroju Gwint, HearthStone czy Elder Scrolls: Legend. I dzięki wymagającemu poziomowi trudności, jest przez wielu uważana za najlepszą "fizyczną" grą kacianą na rynku.

W Magic The Gathering Arena tworzymy własne, uniaktowe talie kart i rywalizujemy z innymi prawdziwymi graczami z całego świata. Nic nie stoi na przeszkodzie aby rywalizować ze znajomymi w trybie swobodnym, a także zmierzyć się na poważnie z innymi rywalami w rankingu.

Będziemy zdobywać nowe karty poprzez wygrywanie z innymi graczami lub wykupując specjalne decki i boostery w wbudowanym sklepie Store. W grze dostępne są dwa rodzaj walut - złoto i klejnoty (gems). Złoto zdobywamy poprzez awansowanie na wyższe poziomy i wygrywając z rywalami). Natomiast klejnoty możemy również otrzymać rywalizując z graczami albo wykupując je przez mikrotransakcje za prawdziwe pieniądze.

Na początku zabawy otrzymujemy specjalny samouczek, który nauczy nas podstawy gry oraz udostępni gotowe talie kart - niezbędne na początku rozgrywki, gdy jeszcze nie złożyliśmy własnego decku.

Magic The Gathering Arena oferuje sporo ilość ciekawych i rozbudowanych trybów zabawy - Gra z Botem (rozgrywka z SI), Gra pozarankingowa, Gra rankingowa itp. 

Magic The Gathering Arena jest dostępna za darmo w formei free-to-play z mikropłatnościami.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook