Instalki.pl » Android » Finanse » Mój BIK - bezpieczne finanse 1.0.2

Mój BIK - bezpieczne finanse

1.0.2
Finanse
Rozmiar:
39.06 MB
Aktualizacja:
23.01.2021
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Finanse
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
214 (33 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
500
Opis Mój BIK - bezpieczne finanse 1.0.2
 
 
Aplikacja oferuje wygodną i zarazem bezpieczną kontrolę kredytów i pożyczek. Głównym założeniem aplikacji Mój BIK jest bieżący dostęp do historii kredytowej. Klient od razu po zalogowaniu do aplikacji zobaczy wskaźniki, które pokazują zawsze aktualny stan jego kredytów. Dzięki temu może szybko skontrolować terminowość spłat lub łączną kwotę pozostałą do spłaty. Sprawdzi też swoją ocenę punktową BIK (tzw. scoring).

Aplikacja Mój BIK pomaga też chronić się przed wyłudzeniami na skradzione dane. W obu wariantach oferty dostępne są Alerty BIK: powiadomienia 24/7 o próbach wyłudzenia i opóźnieniach w spłacie kredytów i pożyczek.

W aplikacji można też zastrzec swój dokument tożsamości oraz włączyć Zastrzeżenie Kredytowe. Każdy, kto pobierze aplikację Mój BIK może też skorzystać z BIK Protect. To dodatkowa, bezpłatna funkcja aplikacji, która sprawdza ustawienia telefonu pod kątem bezpieczeństwa – jeśli program znajdzie jakieś niepokojące ustawienia, to poinformuje i podpowie Klientowi, co warto zmien

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook