Instalki.pl » Android » Produktywność » Microsoft Launcher Preview

Microsoft Launcher Preview

Produktywność
Rozmiar:
34.18 MB
Aktualizacja:
22.09.2020
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Produktywność
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1389 (54 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
0
Opis Microsoft Launcher Preview
 
 
Microsoft Launcher Preview to testowa wersja niezwykle popularnego launchera stworzonego na system Android. W porównaniu do wersji stabilnej, posiada liczne błędy i może powodować liczne problemy techniczne.. Dlatego przeznaczona jest wyłącznie dla zainteresowanych lub testerów.

Jego interfejs został przeprojektowany w taki sposób, aby od strony wizualnej i funkcjonalnej dać użytkownikom namiastkę tego, co oferowało będzie im oprogramowanie rozwijane z myślą o Surface Duo. W launcherze od Microsoftu znajdziecie mnóstwo nowych widżetów, ikon (także adaptacyjnych), a nawet tryb panoramiczny.

Zmiany nie ominęły sekcji listy aplikacji, docku i interfejsu wyszukiwarki. Nowością są spore zmiany w trybach jasnym i ciemnym, a Microsoft zapewnia także o jeszcze lepszej wydajności swojego rozwiązania. Novum jest także karuzela tapet Bing w tle pobieranych z sieci lub możliwość wykorzystania własnych fotografii. Niezmiennie można programować gesty pozwalające uruchamiać poszczególne apki, zmieniać kolory tła, czy też korzystać z funkcji tworzenia skrótów na pulpicie do przeróżnych funkcji urządzenia.

W przeciwieństwie do poprzednich wersji beta Microsoft Launchera, wariant preview figuruje jako osobna pozycja w sklepie Google Play. Jeśli więc do tej pory korzystaliście na przykład z Microsoft Launchera 5.5, będziecie musieli pobrać apkę od nowa - nie wystarczy aktualizacja.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook