Instalki.pl » Android » Gry Rozrywka » Roblox 2.571.526

Roblox

2.571.526
Rozrywka
Rozmiar:
90.82 MB
Aktualizacja:
18.04.2023
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Rozrywka
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
10664 (127 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
500 milionów
Opis Roblox 2.571.526
 
 
Roblox to mobilna gra MMO i jednocześnie platforma umożliwiająca tworzenie własnych gier oraz dzielenie się nimi z całą społecznością. Jest to produkcja oparta na modelu biznesowym free-to-play, a odpowiada za nią firma Roblox Corporation.

W Roblox gracze wcielają się w samodzielnie stworzone awatary. Gra pozwala na przemierzanie interaktywnych światów innych graczy oraz takich, które stworzyliśmy sami. Poza tym w Roblox można wypróbować gry, które zostały zaprojektowane przez innych graczy.

Akcja gry toczy się w świecie wykreowanym przez samych graczy – tworzą np. własne postacie, poziomy oraz zadania. Do tworzenia i edytowania miejsc służy program o nazwie „Roblox Studio”. W Roblox dostępna jest za darmo na modelu free-to-play, ale można również płacić za dodatkowe wirtualne przedmioty za pomocą specjalnej waluty zwanej robuxem.
W Roblox można robić dosłownie wszystko. tworzyć parki rozrywki, zostać gwiazdą pokazu mody, wcielić się w superbohatera a nawet wziąć udział w wyścigach samochodowych. W grze mamy pełną dowolność a ograniczać może jedynie wyobraźnia samych graczy. W grze nawiążemy nowe znajomości dzięki wbudowanej funkcji sieciowej - w tym m.in.: komunikatora.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook