Instalki.pl » Android » Multimedia i filmy » NewPipe 0.23.2

NewPipe

0.23.2
Multimedia i filmy
Rozmiar:
8.79 MB
Aktualizacja:
13.08.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Multimedia i filmy
Ocena:
3.8
Oceń:
Pobrano:
9741 (190 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
0
Opis NewPipe 0.23.2
 
 
Program NewPipe został stworzony w celu podtrzymania oryginalnego doświadczenia z oglądania YouTube na smartfonie, ale bez irytujących reklam i udzielania często zastanawiających uprawnień.

Aplikacja działa błyskawicznie na starszych smartfonach i wymaga Androida 4.4 lub nowszego. Cechuje ją niewielki rozmiar i niskie zapotrzebowanie na energię. Co ważne: przeglądając filmy na YouTube za jej pośrednictwem zużyjecie mniej danych pakietowych, niż gdybyście robili to samo poprzez oficjalną aplikację.

Gigantyczną zaletą NewPipe jest opcja pobierania filmów z YouTube. Wszystkich. Pobierając je masz możliwość ustalenia tytułu, pobrania samego audio, a nawet napisów. Co więcej, określasz także rozdzielczość i format plików.

Informacje o aktywności w apce przechowywane są offline, na Twoim smartfonie lub tablecie. Wysyłane są tylko te informacje, które są niezbędne do uzyskania informacji o danym filmie lub kanale.

NewPipe obsługuje nie tylko YouTube. Za jej pośrednictwem możecie znacznie wygodniej korzystać z serwisów SoundCloud, Bandcamp, PeerTube oraz media.ccc.de.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook