Instalki.pl » Android » Gry Symulacyjne » SimCity BuildIt 1.35.1.97007

SimCity BuildIt

1.35.1.97007
Symulacyjne
Rozmiar:
96.68 MB
Aktualizacja:
20.12.2020
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Symulacyjne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2958 (60 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
100 milionów
Opis SimCity BuildIt 1.35.1.97007
 
 
SimCity BuildIt to darmowa gra strategiczna, w której rozbudowujemy piękne, tętniące życiem miasto. Gra oferuje nowoczesną i bardzo przyjemną dla oka grafikę trójwymiarową i ogromne możliwości przy rozbudowie miasta. W trakcie rozbudowy miasta musimy dbać nie tylko o dobro naszych mieszkańców, ale również rozwijać miasto pod kątem edukacyjnym ekonomicznym czy kulturalnym.
Buduj drapacze chmur, parki, mosty i inne obiekty! Buduj je w mądry sposób, aby zapewnić stały napływ podatków i rozwój miasta. Rozwiązuj prawdziwe problemy, takie jak korki czy zanieczyszczenia. Twórz miejską infrastrukturę dzięki budynkom takim jak elektrownie czy komendy policji i nadaj tempo miastu dzięki wielkim alejom i tramwajom. Twórz osiedla w stylu Tokio, Londynu lub Paryża i odblokuj wyjątkowe obiekty takie jak Wieża Eiffla czy Statua Wolności.
Odkrywaj nowe technologie miast przyszłości i promuj dbanie o kondycję fizyczną na stadionach sportowych. Ozdabiaj swoje miasto rzekami, jeziorami i lasami, rozbudowując je wzdłuż plaż i górskich zboczy. Odblokuj nowe regiony geograficzne, takie jak Słoneczne Wyspy czy Mroźne Fiordy, i poznaj ich charakterystyczną architekturę. Zawsze czeka na ciebie coś nowego, co sprawi, że twoje miasto będzie wyjątkowe.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook