Instalki.pl » Android » Muzyka i dźwięki » Music Maker JAM

Music Maker JAM

Muzyka i dźwięki
Rozmiar:
0 B
Aktualizacja:
05.05.2020
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Muzyka i dźwięki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
930 (23 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
0
Opis Music Maker JAM
 
 

Music Maker Jam to kolejny program po rewelacyjnym Camera MX, w którym palce maczała niemiecka firma. I co ważne, nie mamy do czynienia z prostym przeniesieniem interfejsu komputerowej wersji aplikacji, lecz z nową, mobilną jakością prostego tworzenia muzyki.

Program jest darmowy, jednak wymaga próbek audio, które później sklejamy we własne utwory. Każdy taki pakiet próbek kosztuje 12,50 zł, ale na dobry początek producent daje gratis styl Hip Hop i Oriental, a także pozwala pobrać trzy kolejne style ze sklepu zupełnie za darmo (na liście jest ponad 100 pozycji).

Wybieramy styl i możemy po prostu wcisnąć Play. Na dole ekranu widoczne są rodzaje ścieżek, które aktualnie są odtwarzane. Jedno dotknięcie i dana sekcja jest wyciszona, możemy też regulować jej głośność i oczywiście zmieniać dla każdej ścieżek powtarzaną w nieskończoność próbkę audio. Dostępne instrumenty, wokale i efekty są różne w zależności od zainstalowanego stylu.

Jeszcze ciekawiej robi się, jeżeli zajrzymy na górną belkę aplikacji, gdzie do naszej dyspozycji są nakładane w czasie rzeczywistym zniekształcenia, mamy możliwość zmiany tonacji dla każdej ze ścieżek czy nawet możemy stworzyć większe makra odtwarzane potem w czasie nagrywania właściwego utworu. W każdym momencie da się również zmienić tempo i głośność, a do tego nawet nagrać swój własny wokal.

Zapisywanie końcowego utworu to jedynie naciśnięcie przycisku nagrywania w prawym górnym narożniku aplikacji i swobodna zabawa w uruchamianie i zatrzymywanie poszczególnych sekcji czy operacje na dodatkowych narzędziach z górnej belki. Bez żadnych dodatkowych opłat możemy stworzyć dowolną liczbę plików i przesłać je do serwisów społecznościowych czy e-mailem.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook