Instalki.pl » Android » Rozrywka » Netflix 7.54.2

Netflix

7.54.2
Rozrywka
Rozmiar:
11.72 MB
Aktualizacja:
28.04.2020
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Rozrywka
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
4366 (485 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
500 milionów
Opis Netflix 7.54.2
 
 

O tym, że Netflix zawitał w Polsce oficjalnymi ścieżkami zapewne każdy już wie. Wcześniej oglądanie zasobów serwisu wymagało nieco wiedzy i kombinowania (nie było przy tym do końca legalne), teraz wystarczy podanie numeru karty kredytowej czy debetowej i już możemy zabrać się do oglądania filmów i seriali.

Największy konkurent HBO GO w ciągu pierwszych 24 godzin dostępny był chyba na wszystkich popularnych platformach, od komputerów, przez Smart TV, smnartfony i tablety po konsole do gier. Aplikacja w wersji dla Androida w sklepie Google’a była praktycznie od zawsze, ale dla Polaków do tej pory była bezużyteczna.

To, co rzuci nam się w oczy, to początkowa prośba o wybór profilu – każdy z domowników może mieć indywidualnie zapisywaną historię oglądania i na jej bazie tworzone propozycje innych tytułów. Nie zabrakło też pozbawionego przemocy trybu dziecięcego.

W oknie odtwarzania nie zabrakło skrótu do ustawień ścieżki dźwiękowej i napisów, przeglądu listy odcinków serialu, sterowania głośnością i działającego błyskawicznie suwaka postępu. Jest też znana wielu osobom ikonka udostępniania strumienia na innym urządzeniu. Bez najmniejszego problemu da się uruchomić treści wideo za pomocą Chromecast, która już w dniu premiery urządzenia wspierała Netfliksa.

Jeśli nie mamy telewizora z możliwością instalowania aplikacji, kolejnym wyjściem jest podłączenie telefonu przewodem HDMI lub przez Screen Mirroring (Miracast).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook