Instalki.pl » Android » Produktywność » Solid Explorer 2.8.6

Solid Explorer

2.8.6
Produktywność
Rozmiar:
15.63 MB
Aktualizacja:
21.10.2020
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Produktywność
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1705 (6 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
5 milionów
Opis Solid Explorer 2.8.6
 
 

Solid Explorer to polski menadżer plików, który odnosi sukcesy również poza granicami naszego kraju. Design aplikacji jest spójny z Material Design Google’a i chociaż to jedynie narzędzie do zarządzania plikami, trzeba przyznać, że jest na czym zawiesić oko. Jakby tego było mało, wygląd aplikacji możemy z łatwością zmienić dzięki dostępnym schematom kolorystycznym i zestawom ikon.

Nie jednak wygląd jest największą siłą Solid Explorera, lecz chyba najbardziej przejrzysty i funkcjonalny interfejs na rynku menadżerów plików. Wrażenie robi już sam fakt, że obrócenie telefonu powoduje zmianę widoku z jednopanelowego na dwupanelowy, z gestami „przeciągnij i upuść” działającymi pomiędzy panelami. Nie zabrakło szybkiego wyszukiwania, dostępu do roota, odczytywania archiwów ZIP czy RAR, łączności FTP i ze wszystkimi najpopularniejszymi chmurami.

Nie zabrakło możliwości odtwarzania multimediów, a prawdziwą wisienką na torcie okazała się zgodność aplikacji z Chromecastem – możemy wyświetlać pliki na telewizorze bezpośrednio z menadżera plików. Wystarczy do tego darmowy plugin – bo tak, Solid Explorer obsługuje wtyczki dodatkowo zwiększającego jego niemałą funkcjonalność.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook