Instalki.pl » Android » Komunikacja » Lokalizacja telefonu IKOL X 1.0.6.65

Lokalizacja telefonu IKOL X

1.0.6.65
Komunikacja
Rozmiar:
494 B
Aktualizacja:
13.02.2020
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Komunikacja
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2314 (46 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
0
Opis Lokalizacja telefonu IKOL X 1.0.6.65
 
 

Darmowa wersja aplikacji Ikol X pozwala na żywo ustalać położenie dwóch urządzeń. Cały proces lokalizowania można przy tym uprościć jedynie do otworzenia linku przypisanego do konkretnego urządzenia. Za dodatkową opłatą możliwe jest także precyzyjne śledzenie tras pokonywanych przez użytkownika danego telefonu, w tym nawet z 12-miesięczną historią.

Producent aplikacji ma w swojej ofercie olbrzymią listę pakietów usług, w tym samodzielne rozwiązania do zarządzania flotą pojazdów, z analizą spalania i możliwością zdalnego unieruchomienia auta. Lokalizowanie telefonów to rozwinięcie oferty i zarazem sposób na tanie wdrożenie monitoringu GPS również dla prywatnych użytkowników.

Aplikację monitorującą instalujemy na każdym z urządzeń, które chcemy obserwować. W czasie instalacji będziemy poproszeni o zalogowanie się na nasze konto i potwierdzenie chęci korzystania z lokalizatora weryfikowane kodem SMS. Warto zwrócić uwagę na to, że aplikacja dostępna w wersji dla Androida to jedynie moduł raportujący pozycję – nie mamy np. wygodnego podglądu wszystkich urządzeń na mapach. To ostatnie uzyskujemy dopiero logując się do systemu przez przeglądarkę.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook