Instalki.pl » Android » Gry Akcja » World of Tanks 8.2.0.677

World of Tanks

8.2.0.677
Akcja
Rozmiar:
52 MB
Aktualizacja:
10.09.2021
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Akcja
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1440 (183 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
100 milionów
Opis World of Tanks 8.2.0.677
World of Tanks to mobilna wersja popularnej gry sieciowej World of Tanks autorstwa Wargaming. Gra zotała zaprojektowana i z optymalizowana pod kątem urządzeń przenośnych. Dzięki temu sterowanie czołgami jest równie wciągające i wygodne jak na komputerach stacjonarnych.

Ponad 350 unikalnych i wyjątkowych pojazdów bojowych z niezwykle dokładnymi modelami 3D! Pojazdy wierne historycznie, czołgi eksperymentalne na bazie projektów znanych inżynierów, opancerzone monstra z popularnych światów alternatywnych – tutaj walczą ze sobą!

Dynamiczne bitwy 7 na 7 w różnych trybach i w ponad 25 lokalizacjach. Żadnej bitwy nie można przewidzieć: wynik zależy od Was i Waszej drużyny.

Spektakularna grafika 3D, która automatycznie dopasowuje się do Waszego urządzenia. Podziwiajcie przyciągające wzrok cechy każdej areny bitwy, bardzo szczegółowe modele czołgów, ogromne wybuchy oraz latające odstrzelone wieże. Ustawienia ręczne pomogą Wam znaleźć równowagę pomiędzy soczystą grafiką a dużą liczbą klatek na sekundę.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook