Instalki.pl » Android » Podróże » Yanosik

Yanosik

Podróże
Rozmiar:
17 MB
Aktualizacja:
09.03.2023
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Podróże
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
10156 (578 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
5 milionów
Opis Yanosik
 
 
Darmowa i niezwykle popularna aplikacja wśród polskich kierowców bazująca na danych gromadzonych przez społeczność. Jej podstawową funkcją jest ostrzeganie użytkowników o wszelakich niebezpieczeństwach jakie można spotkać na drodze, ale również o fotoradarach, kontrolach prędkości czy nieoznakowanych radiowozach w okolicy.

Yanosik to jedna z najprostszych nawigacji w tym zestawieniu, która cieszy się ogromną popularnością ze względu na oferowane funkcje. Bez wątpienia jako najistotniejszą z nich wymienić należy możliwość powiadamiania użytkowników aplikacji o fotoradarach, kontroli policyjnej i ITD, nieoznakowanych radiowozach czy zagrożeniu na drodze. Inni kierowcy z kolei mogą takie ostrzeżenia akceptować lub odrzucać gdy są nieprawdziwe lub nieaktualne. Funkcja ta wpływa na bezpieczeństwo podróży, pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze, które należałoby wydać na ewentualne mandaty.

Aplikacja w trakcie swojego działania analizuje styl naszej jazdy i na tej podstawie wystawia kierowcy odpowiednią ocenę. Z jej poziomu wykupimy również ubezpieczenie OC i AC na nasz samochód oraz posiadamy możliwość korzystania z systemu VITAY na stacjach Orlen. Od jakiegoś czasu Yanosik pozwala przeglądać oferty sprzedaży samochodów oraz wystawiać na sprzedaż własne auto.

Kluczowe cechy aplikacji:
- bezpłatna aplikacja ostrzegająca użytkownika o fotoradarach, policji itp.
- funkcja nawigacji GPS z uwzględnieniem natężenia ruchu
- ocena stylu jazdy kierowcy
- daje możliwość wykupienia ubezpieczenia OC/AC
- platforma do zakupu i sprzedaży pojazdów

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook