Instalki.pl » Android » Książki » Wattpad

Wattpad

Książki
Rozmiar:
1.8 MB
Aktualizacja:
16.04.2020
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Książki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2505 (492 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
100 milionów
Opis Wattpad

Wattpad to niezwykle interesująca platforma, która z jednej strony udostępnia niezależną twórczość literacką, a z drugiej zrzesza miłośników literatury z całego świata. Po szybkiej rejestracji dostajemy dostęp do przepotężnej biblioteki ponad 20 mln książek i opowiadań w wielu językach, posortowanych według gatunków. Poznawanie kolejnych pozycji ułatwia dodatkowo sprawnie działających system sugestii.

Nigdzie indziej nie mamy takiej interakcji z autorami jak na Wattapdzie. Każdą książkę, jej rozdział czy dowolny fragment możemy w każdej chwili skomentować. Z łatwością możemy też przejść z trybu jedynie czytelnika do twórcy. Publikowanie opowiadań, pamiętników, poezji czy choćby najlepszych dowcipów nigdy nie było równie proste i przyjemne. Zadanie dodatkowo ułatwia aplikacja Covers by Wattpad umożliwiająca proste tworzenie atrakcyjnie wyglądających okładek.

Oprócz propozycji początkujących twórców, w bazie Wattpada znajdziemy też popularne tytuły klasyków literatury, jak „Moby Dick”, „Alicja w Krainie Czarów”, „Sherlock Holmes”czy „Duma i uprzedzenie” i wiele innych pozycji, w tym lektury szkolne. Wattpad to wspaniałe narzędzie zarówno dla tych chłonących treści, jak i dla osób treści te tworzących.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook