Instalki.pl » Android » Narzędzia » Canon PRINT Inkjet/SELPHY

Canon PRINT Inkjet/SELPHY

Narzędzia
Rozmiar:
12 MB
Aktualizacja:
07.01.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Narzędzia
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
687 (31 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 milionów
Opis Canon PRINT Inkjet/SELPHY
 
 
Aplikacja Canon PRINT zapewnia bezproblemową łączność między drukarką a urządzeniami przenośnymi. Ułatwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie z urządzeń inteligentnych, sprawdzanie stanu drukarki i łączenie się z usługami w chmurze*, przez co zapewnia większą elastyczność pracy.

Po połączeniu smartfonu lub tabletu z drukarką za pośrednictwem sieci Wi-Fi, wbudowanego punktu dostępu lub funkcji Wi-Fi Direct będzie można zapanować nad drukowaniem. Aplikacja ułatwia również konserwację urządzenia – możesz sprawdzać stan drukarki i poziom atramentu, a także zdalnie wykonywać zadania konserwacyjne z poziomu urządzenia inteligentnego.

Możemy skanować dokumenty i zdjęcia, zapisywać je w wielu formatach i wysyłać bezpośrednio do smartfonu lub tabletu. Możesz też wysyłać zeskanowane dokumenty bezpośrednio do poczty e-mail lub do chmury za pomocą usługi PIXMA Cloud Link

Korzystaj z dodatkowych funkcji drukarki i łącz się z usługami w chmurze poza domem. Korzystaj z funkcji PIXMA Cloud Link i wysyłaj skany do (lub drukuj z) popularnych usług w chmurze, w tym Dropbox, Google Drive i OneDrive. Możesz także drukować ulubione zdjęcia bezpośrednio z kont w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook