Instalki.pl » Android » Sport » Samsung KICK Piłka nożna 1.19.8239

Samsung KICK Piłka nożna

1.19.8239
Sport
Rozmiar:
13 MB
Aktualizacja:
14.03.2016
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Sport
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1237 (9 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
1 milion
Opis Samsung KICK Piłka nożna 1.19.8239

KICK to niezbędna aplikacja mobilna dla fanów futbolu. Dzięki niej możemy być na bieżąco z informacjami z zapowiedzianego, trwającego lub zakończonego meczu piłkarskiego. Aplikacja jest kompatybilna jedynie z urządzeniami mobilnymi marki Samsung.

Oprócz tego, KICK może posłużyć jako narzędzie do nauki! Wyświetla szczegółowe statystyki w formie wykresów i grafiki! Np można przeglądać wszystkie strzały w formie trójwymiarowego obrazu i przeprowadzać ich dogłębną analizę. Dowiemy się nawet gdzie dokładnie padały strzały w trakcie meczu!. To nie wszystko. Możemy również porównywać zawodników np Lionel Messi kontra Cristiano Ronaldo i sprawdzać na wykresie który wypada lepiej w odpowiedniej kategorii - wykańczanie akcji, dokładność podań czy ilość strzelonych goli na mecz.

Oprócz tego, aplikacja monitoruje i wyświetla wszystkie niezbędne informacje odnośnie zawodników, drużyn i najlepszych lig z całego świata. Możemy otrzymywać wyłącznie informacje o ulubionych zawodnikach lub klubach. Aplikacja pokazuje wyniki spotkań, statystyki pomeczowe oraz szczegółowo informuje o zbliżających się spotkaniach.

Kolejną innowacyjną funkcją jest wbudowany Multiscreen, umożliwiający wyświetlanie statystyki na telewizorze Samsung Smart TV..

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook