Instalki.pl » Android » Społeczności » Sympatia – randki, flirt, czat 5.0.3488

Sympatia – randki, flirt, czat

5.0.3488
Społeczności
Rozmiar:
22 MB
Aktualizacja:
11.01.2022
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Społeczności
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
7210 (44 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
1 milion
Opis Sympatia – randki, flirt, czat 5.0.3488

To popularny polski program, za pomocą którego znajdziesz interesujące osoby z twojej okolicy.

Dzięki tej aplikacji umówisz się na randkę, porozmawiasz z wybranymi użytkownikami na różne tematy oraz nawet niezobowiązująco poflirtujesz. Sympatia.pl oferuje wbudowany system powiadomień, informujący użytkownika o nowych wiadomościach.

Możemy dodawać swoje zdjęcia do profilu i przeglądać fotki innych singli. Pamiętaj - fotka to najważniejszy element profilu, który przyciąga innych. Ta aplikacja randkowa umożliwi nam wrzucenie fotki na profil zaraz po jego zrobieniu, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Z łatwością odnajdziemy interesujących nas singli. Wyszukiwarka to wiele kryteriów, którymi możesz się kierować, poznając nowe osoby. Zaznaczaj według swoich preferencji, ale pamiętaj też, aby nie zawężać ich do minimum, bo możesz pominąć wiele ciekawych osób.

Poznawanie kobiet czy mężczyzn poprzez aplikację będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Jeśli chcesz nawiązać przyjaźń, nasza aplikacja pomoże Ci odnaleźć właściwą osobę. Jeśli już wkrótce chcesz powiedzieć „kocham”, aplikacja (tak jak portal randkowy) umożliwi Ci spełnienie marzeń o miłości.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook