Instalki.pl » Android » Fotografia » Camera MX – kamera i aparat

Camera MX – kamera i aparat

Fotografia
Rozmiar:
22 MB
Aktualizacja:
07.01.2020
Producent:
Cena:
Bezpłatne
Kategoria:
Fotografia
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
7365 (41 w tym miesiącu)
Pobrano (Sklep Play):
10 milionów
Opis Camera MX – kamera i aparat

Camera MX to darmowa alternatywa aplikacji aparatu fotograficznego stworzona przez znaną w branży obróbki multimediów firmę Magix. Program jest kompletnym narzędziem oferującym zarówno możliwość wykonywania zdjęć i filmów, jak i szybki edytor naszych arcydzieł.

Do tego aplikacja Camera MX jest uzbrojona w świetne efekty specjalne nakładane na obraz w czasie rzeczywistym. To nie tylko filtry kolorystyczne, ale też bardziej zaawansowane zmiany geometrii. Siłę efektu możemy sami regulować – również w czasie rzeczywistym. Aż takiej kontroli np. nad efektem HDR próżno jest szukać gdzie indziej.

Jakby tego było mało, da się też z filtrami nagrywać wysokiej jakości filmy, swobodnie zmieniając efekty w czasie nagrania. Największą nowością ostatniej aktualizacji programu było dodanie funkcji live shot, czyli odpowiednika Live Photos w iPhone’ach Apple’a. Każde zdjęcie może być zapisywane wraz z kilkusekundową animacją wideo (da się regulować czas).

Co ciekawe, każdą klatkę tej animacji możemy zapisać później jako dodatkowe zdjęcie, a aplikacja pozwala w prosty sposób udostępniać nie tylko zdjęcia, ale i właśnie nasze live shoty.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook