Instalki.pl » Aktualności » Technika » Revolut w Polsce współpracuje już z Apple Pay
Czwartek, 13 Czerwiec 2019 10:15, Wpisany przez Maksym Słomski
revolut apple pay
Dobra wiadomość dla posiadaczy iPhone'ów.

Mamy świetne wieści dla korzystających z Revoluta - wygodnego konta walutowego dla osób, które często podróżują i nie chcą przepłacać za przewalutowanie – oraz sprzętu firmy Apple. Jeśli dysponujecie smartfonem iPhone, to od teraz możecie korzystać z kart Revolut w Apple Pay! Nowa funkcja pojawiła się właśnie w 16 krajach, w tym w Polsce.

Za pośrednictwem Apple Wallet lub aplikacji Revolut dodawać możecie zarówno karty fizyczne, jak i wirtualne. Oznacza to, że nawet jeśli nie dostaliście jeszcze plastikowej karty pocztą, możecie korzystać ze wszystkich funkcji popularnej usługi. Zakupy z poziomu Apple Pay autoryzuje się poprzez Face ID, Touch ID lub hasłem dostępowym do urządzenia.

Revolut podkreśla, że w trakcie korzystania z Apple Pay dane karty nie są przechowywane ani w urządzeniu, ani na serwerach firmy z Cupertino. Zamiast tego, tworzony jest jednorazowy, unikalny kod bezpieczeństwa. To spora zaleta dla osób stawiających sobie na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i prywatność.

Już od jakiegoś czasu osoby korzystające z Revoluta mogą płacić także przy wykorzystaniu Google Pay oraz Garmin Pay i Fitbit Pay dla użytkowników zegarków sportowych.

Korzystacie z Revoluta?

Źródło: inf. własna