Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #329]
Sobota, 18 Marzec 2023 10:00, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #329
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy przydatne narzędzie dla programistów, minimalistyczny edytor tekstu, a także aplikację do tworzenia atrakcyjnych zrzutów ekranu. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w kolorowej bijatyce platformowej oraz rozbudowanym tytule RPG.

Replit

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

Replit

Przydatne tytuł dla programistów. Oferuje zestaw narzędzi do pisania kodu, uruchamiania i testowania projektów, wymiany informacji z użytkownikami z całego świata itp. Aplikacja wspiera praktycznie wszystkie najbardziej istotne języki programowania, w wielu przypadkach mamy możliwość korzystania z gotowych frameworków.

Początkujący programiści docenią również liczne przykłady kodu i szablony do wykorzystania.

Replit

Writer Lite

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Zakupy w aplikacji: 4,89 zł-99,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Writer Lite

Minimalistyczny edytor tekstu. Oferuje podstawowy zestaw narzędzi i jest skierowany przede wszystkim do osób piszących dłuższe formy. Znajdziemy tu między innymi pływający licznik znaków, statystyki pisania, obsługę rozdziałów itd. Nie brakuje oczywiście ustawień formatowania tekstu czy układu strony.

Dodatkowym atutem jest możliwość tworzenia kopii zapasowych w chmurze czy zablokowanie dostępu do aplikacji hasłem.

Writer Lite

TrueShot

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Zakupy w aplikacji: 3,99 zł-32,99 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

TrueShot

Łatwa w obsłudze aplikacja do tworzenia atrakcyjnych zrzutów ekranu. Pozwala bowiem przygotować grafikę ze screenem na wybranym przez nas tle (przydatne szczególnie w przypadku pojedynczych zrzutów ekranu). Obsługa sprowadza się do wczytania zrzutu ekranu, wybrania kolorystyki i ustalenia podstawowych parametrów (cień, zaokrąglenie rogów itp.).

Darmowa wersja wiąże się z kilkoma ograniczeniami (m.in. znak wodny i mniejszy wybór grafik na tło).

TrueShot

Flash Party

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Zakupy w aplikacji: 4,99 zł-499,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Flash Party

Kolorowa bijatyka platformowa. Mierzymy się z innymi graczami z całego świata, naszym zadaniem jest znokautowanie przeciwnika i zepchnięcie poza platformę. Do odblokowania jest kilkudziesięciu bohaterów - każda postać ma nieco inne zdolności, ataki specjalne itp.

Urozmaiceniem zabawy jest kilka trybów rozgrywki, w tym pojedynek 1 na 1 czy 2 na 2. Nie brakuje też różnych zasad i poziomów oraz wydarzeń specjalnych.

Flash Party

Uncharted Waters Origin

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Zakupy w aplikacji: 24,99 zł-509,99 zł za element / Android: 8.0 i nowsze

Uncharted Waters Origin

Rozbudowana gra typu RPG z częściowo otwartym światem. Osadzona jest w XVI wieku i zabiera nas na przygodę po morzach i oceanach. Stajemy się odkrywcami, przemierzamy kolejne lokalizacje, wykonujemy zadania itp. Tytuł w pewnym stopniu czerpie z historycznych danych (mapy, pogoda itp.). Do naszej dyspozycji jest jedna z kilku klas postaci i narodowości.

Gra oferuje wiele godzin rozgrywki i cieszy oko oprawą 3D.

Uncharted Waters Origin

To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #328]