Instalki.pl » Aktualności » Software » SkyShowtime aktualizuje aplikację na telewizory. Usunięto część błędów
Poniedziałek, 13 Marzec 2023 17:58, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
SkyShowtime

Usługa SkyShowtime zadebiutowała w Polsce w połowie ubiegłego miesiąca i przyciągnęła uwagę miłośników filmów i seriali przede wszystkim niską ceną. Podczas, gdy za Netflix trzeba zapłacić minimum 29 zł miesięcznie, SkyShowtime oferuje subskrypcję za 12,49 zł czyli połowę standardowej ceny (24,99 zł). Niski próg wejścia sprawił, że wielu użytkowników zdecydowało się na zakup, ale dość szybko pojawiły się opinie na temat fatalnie działającej aplikacji.

Aplikacja SkyShowtime nie działa najlepiej


Przeglądając profile SkyShowtime w sieciach społecznościowych zauważyć można wysyp komentarzy na temat błędów w aplikacji, która delikatnie mówiąc, nie działa najlepiej na telewizorach i urządzeniach z Android TV.

"Naprawcie aplikację, która ciągle się zacina", "Aplikacja nie działa, wsparcie klienta nie istnieje." "skandalicznie działająca aplikacja na Android tv uniemożliwiająca korzystanie z serwisu." "Błędy aplikacji, błędy przy naliczaniu rabatu, brak kontaktu. Zadziwiające, że można wystartować na rynku będąc do tego tak bardzo nieprzygotowanym." - to tylko niektóre z komentarzy, jakie możemy znaleźć na Facebooku.

SkyShowtime Android TV

9 marca 2023 roku w sklepie z aplikacjami pojawiła się najnowsza aktualizacja oznaczona numerem 1.9.18. Apka wspiera system Android 5.1 i nowsze. W sekcji "Co nowego" nie znajdziemy zbyt wiele szczegółów na temat wyeliminowanych błędów. Deweloper napisał jedynie "Części błędów już nie ma. Oglądaj bez przerwy!".

Miejmy nadzieję, że alternatywa dla Netflix, Disney+, HBO Max czy Amazon Prime Video od teraz będzie działała lepiej na telewizorach użytkowników.

Problemów jest jednak więcej. Okazuje się, że serwis w odróżnieniu od konkurencji nie oferuje jakości 4K, a bitrate materiałów stereo charakteryzuje się niską jakością.

Warto przypomnieć, że na SkyShowtime znajdziemy produkcje m.in. z wielkich wytwórni pokroju Universal Pictures i Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, Showtime, Sky Studios i Peacock.