Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #324]
Sobota, 11 Luty 2023 09:56, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #324
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy aplikację do nauki języka angielskiego, łatwy w obsłudze odtwarzacz podcastów, a także minimalistyczny tytuł do tworzenia notatek. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z zabawną grą typu match-3 oraz tytułem dla miłośników gry w warcaby.

Livango

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 11,99 zł-149,00 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

Livango

Lekka aplikacja do nauki języka angielskiego przeznaczona dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Opiera się w dużej mierze na interaktywnych fiszkach i pozwala za darmo nauczyć się ponad 1500 najważniejszych słów i zwrotów. Nie brakuje również informacji gramatycznych i ćwiczeń utrwalających wiedzę.

Dodatkowym atutem jest wbudowany słownik i przykładowe zdania nagrane przez lektorów, ułatwiające prawidłową wymowę.

Livango

Podcast Guru

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,69 zł-76,99 zł za element / Android: 9 i nowsze

Podcast Guru

Łatwy w obsłudze odtwarzacz podcastów. Oferuje nowoczesny interfejs i wszystkie najbardziej przydatne funkcje. Pozwala na wygodne zarządzanie playlistą, przeszukiwanie katalogu po kategoriach czy językach, a także na pobieranie odcinków do słuchania offline. Nie zabrakło również wsparcia dla transkrypcji, podcastów z wideo, oznaczania rozdziałów, ciemnego motywu, ustalania prędkości odtwarzania itp.

Podcast Guru

Memori Note

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Memori Note

Minimalistyczna aplikacja do tworzenia notatek. Przeznaczona jest głównie dla osób, które chcą uporządkować pomysły lub treści znalezione w sieci. Wszystko za sprawą funkcji przypominania z trybem losowym. Jeżeli wprowadzamy np. link do ciekawego artykułu aplikacja może nam o nim przypomnieć w losowo wybrany dzień i godzinę.

Nie zabrakło również trybu czytania, obsługi etykiet i kolorów czy dzielenia się treściami bezpośrednio z innych aplikacji.

Memori Note

Devolver Tumble Time

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,49 zł-549,99 zł za element / Android: 5.1 i nowsze

Devolver Tumble Time

Zabawna gra z gatunku match-3. Łączy w sobie dodatkowo elementy łamigłówek i tytułów opartych na zasadach fizyki. Do wirującego bębna trafiają kolorowe postacie, naszym zadaniem jest łączenie takich samych elementów w taki sposób, aby zebrać określoną ich liczbę i wypełnić określony na początku rundy cel. Po drodze używamy ułatwień w postaci bomb czy kręcenia bębnem. Nie brakuje wyzwań specjalnych, odblokowywania postaci itp.
Checkers Clash

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,99 zł-479,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Checkers Clashs

Tytuł dla miłośników klasycznej gry planszowej - warcabów. Możemy mierzyć się zarówno z botami dla celów treningowych jak i prawdziwymi graczami w trybie online. Wygrane spotkania przesuwają nas w górę rankingu, zdobywamy też bonusy w postaci nowych zestawów pionów i plansz. Nie zabrakło również wydarzeń specjalnych.

Do naszej dyspozycji jest kilka trybów rozgrywki, w tym warcaby międzynarodowe, angielskie czy brazylijskie.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #323]