Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #321]
Sobota, 21 Styczeń 2023 10:29, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #321
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy ciekawą aplikację agregującą wiadomości, tytuł dla osób zainteresowanych budowaniem nowych nawyków, a także rozbudowane narzędzie do miksowania muzyki. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił we wciągającej strategii karcianej oraz zwariowanym tytule wyścigowym.

Refind

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

Refind

Ciekawa aplikacja agregującą wiadomości (w języku angielskim). Każdego dnia analizuje tysiące sprawdzonych źródeł i dostarcza kilka linków dobranych specjalnie dla nas na podstawie interesujących nas tematów, polubionych twórców itp. Im więcej czytamy, tym celniejsze są sugerowane treści.

Każdy artykuł ma podsumowanie w punktach do szybkiego zapoznania się z wnioskami. Dodatkowym atutem jest tryb czytania bez zbędnych elementów sterujących czy grafik.

Refind

Routinery

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,99 zł-149,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Routinery

Tytuł dla osób zainteresowanych uporządkowaniem codziennych działań i wprowadzaniem w życie nowych nawyków. Pozwala na wygodne zapisywanie serii zadań (rutyn) do wykonania o określonej porze. Możemy w ten sposób szybko wyrobić na przykład nawyk picia wody po przebudzeniu czy medytacji przed snem.

Sporym udogodnieniem są gotowe rutyny z zalecanymi zadaniami, które możemy włączyć do swojego planu dnia.

Routinery

Virtual DJ Mixer

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.4 i nowsze

Virtual DJ Mixer

Rozbudowane narzędzie do miksowania muzyki. Za jego pomocą możemy, jak przystało na DJ'a, łączyć dwa utwory w czasie rzeczywistym, dodawać efekty specjalne itp. Nie brakuje również funkcji do tworzenia muzyki, jak wirtualne instrumenty, panel drum pad, pętle itp. Aplikacja wspiera wszystkie najbardziej popularne formaty plików muzycznych.

Nie zabrakło również rozbudowanego equalizera czy wsparcia dla kontrolerów MIDI.

Virtual DJ Mixern

Stormbound

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,89 zł-979,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Stormbound

Wciągająca gra strategiczna o turowym przebiegu. Łączy w sobie elementy planszówki i gry karcianej. Toczymy pojedynki z innymi graczami, broniąc swojego królestwa. W tym celu ustawiamy na planszy kolejne jednostki (karty), stosujemy ataki specjalne itd. Do zebrania mamy dziesiątki kart o różnej sile. Nie brakuje również możliwości ulepszania posiadanego zestawu.

Gra wyróżnia się starannie wykonaną oprawą graficzną (zarówno samych kart, jak i planszy bitewnej).
KartRider: Drift

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 29,99 zł-599,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

KartRider_Drift

Zwariowana gra wyścigowa. Bierzemy udział w wieloosobowych pojedynkach gokartów na różnorodnych trasach. Po drodze mamy okazję odblokować różne pojazdy i postacie siedzące za kierownicą. Do naszej dyspozycji jest kilka trybów rozgrywki, w tym klasyczny wyścig skupiony na czasie przejazdu, jak i pojedynki z przymrużeniem oka pełne przydatnych przedmiotów i ataków na innych zawodników. Nie brakuje wówczas zderzeń i zwrotów akcji.

KartRider: Drift

To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #320]