Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #320]
Sobota, 14 Styczeń 2023 09:56, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #320
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy muzyczną podróż w czasie, przydatne narzędzie do liczenia punktów, a także aplikację dla osób zaczynających przygodę programowaniem w Pythonie. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z kolorowym tytułem typu match-3 oraz tajemniczą grą relaksacyjną.

Rewind: Music Time Travel

Cena: 0 zł / Android: 7.0 i nowsze

Rewind: Music Time Travel

Ciekawa aplikacja dla każdego fana muzyki. Pozwala bowiem odbyć podróż w czasie i przekonać się, jakie utwory były na topie w danym czasie. Wystarczy wskazać rok (1960-2010), aplikacja wyświetli stronę pełną informacji. Poza listami przebojów zobaczymy także najważniejsze wiadomości, nagrodzone albumy i artystów itp. Fragment każdej piosenki możemy posłuchać bezpośrednio w aplikacji.

Dzięki linkom do serwisu TIDAL mamy również możliwość dodać wybrane pozycje do swojej playlisty.

Rewind: Music Time Travel

Score Counter

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 8,89 zł-39,99 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

Score Counter

Niewielkie narzędzie do liczenia punktów. Przyda się szczególnie podczas wieczoru gier planszowych czy amatorskich zawodów sportowych. Pozwala na dodawanie i nazywanie wielu liczników, każdemu możemy nadać inną wartość początkową i przyrost. Na górze wyświetlany jest aktualny lider.

Nie zabrakło opcji do szybkiego resetowania liczników. Dodatkowym atutem jest generator rzutu kostką. Aplikacja jest w pełni darmowa i nie wyświetla reklam.

Score Counter

Coding Python

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,89 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Coding Pythonr

Edytor kodu i kompilator języka Python. Przeznaczony jest dla osób zaczynających przygodę z programowaniem. Zapewnia podstawowe środowisko (IDE) do pisania i testowania kodu. Obsługuje kolorowanie składni, podświetlanie elementów, wyświetla podpowiedzi i oferuje tablicę ze znakami specjalnymi. Pisany kod jest automatycznie zapisywany.

Nie zabrakło również możliwości otwierania plików z kodem Pythona czy eksportowania gotowych projektów.

Coding Python

Traffic Jam Car Puzzle Match 3

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 16,99 zł-1 599,99 zł za element / Android: 8.0 i nowsze

Frozen City

Kolorowy tytuł z gatunku match-3. Naszym zadaniem jest wyczyszczenie planszy z nadmiernego ruchu drogowego - w tym celu musimy wstawiać pojawiające się pojazdy w odpowiednie miejsce (żeby łączyć je w grupy co najmniej trzech takich samych elementów). W razie problemów możemy korzystać z bonusów. Nie brakuje również zadań specjalnych.

Wszystko ujęte zostało w kreskówkową oprawę graficzną i nieśpieszną rozgrywkę.br />Resonance of the Ocean

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

Resonance of the Ocean

Tajemnicza gra o typowo relaksacyjnym charakterze. Trafiamy na opuszczoną wyspę i zbieramy różne napotkane przedmioty. Pozwolą one zbudować instrumenty, którymi odpowiadamy na usłyszane dźwięki. Sterowanie sprowadza się do wirtualnego dżojstika i ewentualnych akcji specjalnych.

Rysunkowa oprawa graficzna cieszy oko, a dźwięk fal i łagodna muzyka budują przyjemny klimat. Tytuł jest w pełni darmowy i nie wyświetla reklam.

Resonance of the Ocean

To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #319]