Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #319]
Sobota, 07 Styczeń 2023 10:23, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #319
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy rozbudowaną aplikację do miksowania muzyki, tytuł ułatwiający budowanie zdrowych nawyków, a także niewielkie narzędzie do porządkowania linków i zakładek. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w symulatorze budowy miasta oraz wieloosobowym managerze piłkarskim.

edjing Mix

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 3,36 zł-529,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

edjing Mix

Rozbudowana aplikacja do miksowania muzyki. Możemy wykorzystać utwory przechowywane na urządzeniu lub na dyskach chmurowych i w serwisach streamingowych (np. TIDAL). Wśród dostępnych narzędzi znajdziemy automatyczną synchronizację ścieżek, wbudowane efekty specjalne, bibliotekę sampli, pętlę czy equalizer. Nie brakuje również możliwości integracji z profesjonalnym sprzętem dla DJ'a.

Dostęp do pełnej biblioteki i funkcji wymaga wykupienia subskrypcji.Habitica

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,09 zł-244,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Habitica

Tytuł ułatwiający osiąganie wyznaczonych celów i budowanie zdrowych nawyków. Aplikacja wykorzystuje w tym celu mechanizm grywalizacji - tworzymy własną postać niczym w grze RPG, a za osiąganie celów zdobywany punkty i wirtualne środki. Dzięki temu rozwijamy umiejętności, zdobywamy nowe wyposażenie itd.

Nie zabrakło również funkcji społecznościowych. Możemy dołączyć do gildii, brać udział we wspólnych wyzwaniach itp.

Habitica

My Link Manager

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 16,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

My Link Manager

Niewielkie narzędzie do porządkowania zakładek i linków. Przyda się szczególnie osobom, które pracują przy projektach internetowych, wykonują sporo researchu itp. Pozwala na szybkie zapisywanie linków (poprzez ich udostępnianie z przeglądarki) i umieszczanie ich w folderach. Foldery możemy oznaczać etykietami i kolorami.

Dodatkowym atutem jest funkcja automatycznego pobierania tytułu i opisu dla adresu URL.

My_Link_Manager

Frozen City

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,99 zł-599,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Frozen City

Ciekawy symulator budowy miasta. Naszym zadaniem jest bowiem ocalenie jak najwięcej ludzi i rozbudowa osady pośród apokaliptycznego mrozu. Zapewniamy schronienie, zdobywamy surowce, dzielimy mieszkańców według umiejętności itd. Musimy przy tym nieustannie monitorować racje żywnościowe, temperaturę czy zadowolenie osadników.

Z czasem odkrywamy coraz większy teren i poznajemy historię wspomnianej apokalipsy.
Football Rivals

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 11,99 zł-499,99 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

Football Rivals

Gra dla miłośników piłki nożnej. Łączy w sobie elementy menedżera piłkarskiego z rekreacyjnym tytułem typu idle clicker oraz grą karcianą. Dołączamy do drużyny i wraz z innymi graczami z całego świata staramy się zdobywać kolejne trofea. W tym celu zdobywamy punkty, rozwijamy umiejętności, ustalamy kierunek strzału i obrony itp.

Nie brakuje również elementów społecznościowych (np. wymiana kart z innymi zawodnikami).To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #318]