Instalki.pl » Aktualności » Software » Luminar AI za darmo. To fajny program do edycji zdjęć dla początkujących i nie tylko
Wtorek, 03 Styczeń 2023 16:00, Wpisany przez Maksym Słomski
luminar ai pobierz za darmo
Okazja, której nie wolno przegapić.

Luminar AI jest naprawdę fajnym edytorem graficznym nowej generacji, dedykowanym przede wszystkim mniej zaawansowanym użytkownikom. Za jego pomocą można dokonać błyskawicznego retuszu zdjęcia poprzez przesuwanie dostępnych w interfejsie suwaków. Chcę przez to powiedzieć, że Luminar AI jest bajecznie prosty w obsłudze, choć UI skonstruowano tak, aby także osoby bardziej obeznane z obróbką grafiki poczuły się tam jak w domu. Za sprawą promocji trwającej wciąż w serwisie Chip.de pełną wersję Luminar AI da się odblokować za darmo. I to bez konieczności podawania danych karty płatniczej.

Luminar AI za darmo


Aby odebrać Luminar AI za darmo należy skorzystać z tego odnośnika. Następnie w odpowiednich polach wpisać adres e-mail oraz imię. Zaznaczenie zgody na otrzymywanie wiadomości od Skylum jest na szczęście opcjonalne. Jeśli zobaczysz komunikat o treści: "Validate. Auth token expired, try refresh page", wyłącz bloker reklam i spróbuj ponownie.

Jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie, ujrzysz pop-up: "Thanks for requesting a copy of Luminar! To get your new software, check your email inbox."

luminar ai za darmo
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu

Po kilkudziesięciu sekundach, a przynajmniej tak było w moim przypadku, na podany adres e-mail otrzymasz link do pobrania programu w wersjach na komputery z systemami Windows i macOS oraz klucz licencyjny. Klucz ten wpisz po zainstalowaniu i pierwszym uruchomieniu programu.

luminar ai
Interfejs Luminar AI jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. | Źródło: Skylum Software

Narzędzie od Skylum Software ma w zasadzie jedną wadę. Wymagania sprzętowe Luminar AI nie są małe. Aby program działał w miarę płynnie potrzebny jest tu nowoczesny procesor Intel Core i5, AMD Ryzen 5 lub Apple M1 oraz co najmniej 8 GB pamięci RAM. W innym razie narzędzie może nie działać tak sprawnie, jakbyś sobie tego życzył. Mimo wszystko, zachęcamy do wypróbowania apki. Jest w końcu darmowa.

Źródło: Chip.de