Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #317]
Sobota, 17 Grudzień 2022 12:40, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #317
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy rozbudowaną aplikację do tworzenia muzyki, ciekawy tytuł ułatwiający życie osobom niewidomym, a także niewielkie narzędzie odliczające czas do ważnych wydarzeń. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w dynamicznej strzelance pełnej zombie oraz minimalistycznej grze platformowej.

BandLab

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 90,99 zł-909,99 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

BandLab

Rozbudowana aplikacja dla twórców muzyki. Oferuje zestaw narzędzi do nagrywania i miksowania utworów. Studio wspiera 16 ścieżek, wirtualne instrumenty MIDI, efekty specjalne, sampler itd. Nasze projekty możemy wzbogacać o darmowe dźwięki z bogatej bazy BandLab.

Dodatkowym atutem są funkcje społecznościowe - możemy łatwo dzielić się swoją twórczością, wymieniać doświadczenia czy nawiązywać współpracę.
Lookout

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

Lookout

Ciekawy tytuł ułatwiający życie osobom niewidomym i niedowidzącym. Wykorzystuje aparat w smartfonie i pełni rolę asystenta - pomaga odczytywać informacje lub zdobywać informacje o otoczeniu. Do naszej dyspozycji jest kilka trybów pracy jak odczytywanie tekstu (cały dokument lub konkretny napis), odkrywanie obiektów wokół nas (znane m.in. z Google Lens) czy opisywanie zawartości zdjęcia.

Aplikacja dostępna jest w kilkudziesięciu językach.Days Until

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 6,09 zł-98,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Days Until

Niewielkiej narzędzie odliczające czas i przypominające o ważnych wydarzeniach. Dobrze sprawdzić się do zapisywania dat urodzin, ślubów, wyjazdów wakacyjnych itp. Po wprowadzeniu przypomnienia na głównym ekranie aplikacji lub widżecie umieszczonym na pulpicie możemy szybko zorientować się, ile dni zostało do danego wydarzenia. Aplikacja obsługuje zdarzenia jednorazowe oraz powtarzające się regularnie.

Days Until

Zombie Hunter D-Day2

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 48,29 zł-569,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Zombie Hunter D-Day2

Dynamiczna strzelanka pełna zombie w trójwymiarowej oprawie graficznej. Naszym zadaniem jest przetrwać jak najdłużej - nieustannie odpierając ataki nadchodzących umarlaków. Nie brakuje również walk z tzw. bossami. W miarę postępów zyskujemy dostęp do coraz lepszej broni (karabiny, granaty, sprzęt dodatkowy) - musimy dobierać ją do przeciwnika.

Tytuł oferuje kilka trybów rozgrywki, które zmieniają się regularnie.


Cats are Liquid

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.4W i nowsze

Cats are Liquid

Intrygująca i wciągająca gra platformowa w minimalistycznej oprawie graficznej 2D. Sterujemy jednym z kotów o specjalnych zdolnościach i przemierzamy kolejne poziomy pełne przeszkód. Czeka na nas ponad sto poziomów - możemy również projektować własne. Sterowanie nie jest przesadnie skomplikowane, ale płynne pokonywanie przeszkód wymaga wprawy.

W miarę postępów odkrywamy również tajemniczą (a momentami nawet mroczną) historię.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #316]