Instalki.pl » Aktualności » Software » Paliwo tańsze o złotówkę na litrze na Circle K. Ta aplikacja może się przydać
Środa, 14 Grudzień 2022 19:40, Wpisany przez Maksym Słomski
circle k promocja
Ależ promocja.

Okres przedświąteczny to czas, w którym Polacy będą masowo udawać się w dalekie podróże samochodowe. Oznacza to zatem, że będą także tankować na potęgę. Właściciele stacji paliw mają tego pełną świadomość, w związku z czym próbują kusić polskich kierowców rabatami. O swojej ofercie promocyjnej poinformowała właśnie sieć stacji Circle K. Do skorzystania z największego z rabatów na paliwo nie jest potrzebna aplikacja.

Paliwo na Circle K tańsze o złotówkę


Oj będzie się działo na stacjach Circle K. 15 grudnia w godzinach od 14:00 do 17:00 ceny wszystkich paliw miles oraz milesPLUS zostaną obniżone o złotówkę. To nie żart. Trudno mi sobie wyobrazić, jak długie kolejki do dystrybutorów będą ustawiały się w sytuacji, gdy na tankowaniu 50 litrów paliwa będzie można zaoszczędzić 50 złotych.

Co ważne, ceny na pylonach cenowych stacji w tych godzinach będą uwzględniały rabat. Równie istotna informacja: oferta obowiązywała będzie tylko na wybranych 370 stacjach Circle K, położonych na terenie całej Polski. Lista stacji benzynowych biorących udział w promocji znajduje się tutaj.

Circle K grafika Materiał prasowy

"Przed nami wyjątkowy okres świąteczny, pełen radości i wspólnego czasu spędzonego z najbliższymi. W dobie wysokiej inflacji i rosnących kosztów, chcielibyśmy podarować naszym klientom dodatkowe oszczędności w postaci zniżki na paliwo. Obniżamy ich ceny o złotówkę, co oznacza, że tankując np. 50 litrów, kierowcy będą mogli zaoszczędzić 50 zł podczas jednej wizyty na stacji. To dodatkowe kilometry, które można poświęcić na świąteczne podróże. Mamy nadzieję, że jeszcze większe oszczędności podczas tankowania odciążą naszych klientów w tym trudnym czasie i pozwolą im zrealizować grudniowe plany wyjazdowe do najbliższych. To także ukłon i podziękowanie, że są z nami i wracają na stacje Circle K" - mówi Michał Ciszek, prezes Circle K Polska.

Uczestnicy programu lojalnościowego EXTRA, którzy zakupią paliwo w dniu promocji, otrzymają 20 grudnia dodatkowy kupon zniżkowy o wartości 30 gr/l do wykorzystania przy kolejnej wizycie na tankowanie dowolnego typu paliwa. Rabat będzie obowiązywać do końca stycznia 2023 roku. Kierowcy mogą zapisać się do programu EXTRA bezpośrednio na stacji, na stronie internetowej lub poprzez aplikację Circle K pobraną z Google Play lub App Store.

Aplikacja Circle K - potrzebna do tankowania z rabatem 20 grudnia


W programie lojalnościowym Circle K Extra zarejestrujesz się pod tym adresem. Nie zapomnij pobrać aplikacji na swoje urządzenie mobilne, za pomocą której skorzystasz z wirtualnej karty programu. Stosowne odnośniki do pobrania apki znajdziesz poniżej. Możesz oczywiście sięgnąć po apkę z poziomu sklepu z aplikacjami na swoim smartfonie lub tablecie.


Źródło: Circle K