Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #312]
Sobota, 12 Listopad 2022 09:33, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #312
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy przeglądarkę internetową stawiającą na prywatność, minimalistyczne narzędzie do zarządzania zadaniami, a także rozbudowaną aplikację edukacyjną. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z dwoma zwariowanymi tytułami zręcznościowymi.

Neeva Browser

Cena: 0 zł / Android: 9 i nowsze

Neeva Browser

Przeglądarka internetowa skupiająca się na ochronie prywatności użytkownika. Jak zapewniają twórcy, aplikacja nie zbiera naszych danych i dodatkowo blokuje moduły śledzące firm trzecich i reklamy. Zyskuje na tym również wyszukiwanie, oferując wyniki bez linków sponsorowanych i bez monitorowania naszych zachowań w sieci.

Dodatkowym atutem blokowania reklam i elementów śledzących jest szybkie działanie przeglądarki i płynne wczytywanie stron.

Neeva Browser

To-Do Blocks

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

To-Do Blocks

Minimalistyczne narzędzie do zarządzania zadaniami. Oferuje ciekawe podejście, dzięki któremu możemy zwiększyć produktywność - zadania przedstawiane są w formie stosu kolorowych bloków. Za każdym razem skupiamy się tylko na jednym zadaniu na samej górze. Gdy je wykonamy (lub odłożymy), spada koniec kolejki. Takie podejście sprawdzi się szczególnie w przypadku powtarzalnych zadań i czynności. Poszczególne bloki możemy również dowolnie przesuwać, kolorować i oznaczać komentarzem.

To-Do Blocks

Skelviewer

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 29,99 zł-89,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Skelviewer

Rozbudowana aplikacja edukacyjna przeznaczona w głównej mierze dla studentów medycyny. Zawiera bowiem szczegółowe modele 3D wszystkich ludzkich kości. Możemy je dowolnie przybliżać i obracać. Nie zabrakło oczywiście nazw (w języku polskim i angielskim) wszystkich struktur. Dodatkowym atutem podczas nauki anatomii jest tryb quizu.

Za darmo możemy przyjrzeć się 8 modelom kości. Dostęp do pełnej bazy wymaga wykupienia subskrypcji.Hellrider 3

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,79 zł-47,99 zł za element / Android: 5.1 i nowsze

Hellrider 3

Zwariowana gra zręcznościowa łącząca ściganie na motocyklu ze strzelaniem do przeciwników. Korzystamy z broni, rzucamy bomby itp. Musimy przy tym unikać przeszkód i ataków ze strony przeciwników. Po drodze zbieramy również monety i przydatne wyposażenie (apteczki, bomby). Sterowanie nie jest skomplikowane, liczy się głównie refleks.

Całość utrzymana jest w minimalistycznej oprawie graficznej z humorystycznymi wstawkami fabularnymi.Ski Safari 2

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 2,99 zł-29,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Ski Safari 2

Dynamiczny tytuł zręcznościowy w kreskówkowej oprawie graficznej. Zjeżdżamy z ośnieżonego szczytu na nartach lub desce snowboardowej, żeby uciec przed lawiną. Przy okazji wykonujemy szalone triki. Gra ma charakter znany z endless runnerów - staramy się osiągnąć jak najlepszy wynik. Po drodze zbieramy różne bonusy, korzystamy z przyspieszeń itp.

Ciekawym urozmaiceniem jest możliwość zabawy wieloosobowej w ramach jednej sieci.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #311]