Instalki.pl » Aktualności » Software » Circle K utrzymało rabat na paliwa. Jak go odebrać?
Poniedziałek, 03 Październik 2022 12:07, Wpisany przez Maksym Słomski
circle k rabat na paliwo
Tańsze paliwo na stacjach.

Promocje na paliwa na stacjach skończyły się w połowie września, a w niektórych przypadkach z końcem ubiegłego miesiąca. Okazuje się jednak, że wciąż istnieje sposób na zatankowanie paliw z rabatem, a przynajmniej na stacjach Circle K. Tańsze paliwo na Circle K to efekt utrzymania rabatu, o którym dowiedzieliśmy się właśnie za sprawą informacji prasowej. Zniżka nie jest spektakularna, ale może pomóc co nieco oszczędzić.

Rabat na paliwa na Circle K utrzymany


Circle K przypomina, że jako pierwsza sieć stacji w Polsce wprowadziła rabaty na paliwa - stało się to jeszcze 11 maja bieżącego roku. Promocja przeznaczona jest dla członków programu lojalnościowego Circle K Extra. Obniżki nie są tak duże, jakie oferowała wcześniej konkurencja, ale... są.

Na Circle K każdorazowo przy zakupie 50 litrów tankujący otrzymuje voucher rabatowy na paliwo, uprawniający do rabatu:

  • 10 groszy / litr - miles Diesel, miles 95, SupraGAS
  • 15 groszy / litr - milesPLUS 95, milesPLUS 98, milesPLUS Diesel, milesPLUS Diesel arktyczny

Jednorazowo z voucherem można zakupić nawet 85 litrów paliwa, a vouchery otrzymają także korzystający z kart flotowych.

circle k rabaty

Dodatkowo, przy zakupie 100 litrów paliwa uczestnik programu otrzyma voucher rabatowy -50% na kawę lub hot doga. Przy zakupie 150 litrów Circle K daje vouchery uprawniające do 50-procentowego upustu na myjnię automatyczną. Do tego doszła kolejna nowość.

Do 2 listopada na stacjach Circle K obowiązuje promocja "Kawa lub Hot Dog za grosze". Wystarczy zatankować 20 litrów dowolnego paliwa z kartą lojalnościową EXTRA, żeby odebrać kawę lub Hot Doga za 99 groszy. Cena promocyjna obejmuje wszystkie wielkości i rodzaje kaw oraz Hot Dogów wraz z dodatkami.

Do odwołania obowiązuje też akcja, w ramach której z każdych 30 transakcji sklepowych sieć przekaże 1 zł na cele charytatywne.

"Klienci odwiedzający stacje Circle K nadal mogą korzystać ze zniżek podczas tankowania. Jako jedyna sieć paliwowa w Polsce utrzymujemy stałe rabaty na paliwo dla uczestników programu lojalnościowego. Mogą z nich skorzystać osoby posiadające kartę naszego programu EXTRA, która daje również dostęp do ofert specjalnych podczas codziennych zakupów w sklepach Circle K. W obecnych czasach konsumenci zwracają szczególną uwagę na ceny i możliwość obniżenia kosztów utrzymania. Mając to na uwadze, staramy się, aby nasza oferta była atrakcyjna nie tylko w wakacje, ale przez cały rok. Dlatego już w maju zdecydowaliśmy się na wprowadzenie stałych zniżek na paliwo, kawę, Hot Dogi i myjnię dla klientów, którzy regularnie odwiedzają nasze stacje" - mówi Rafał Droździak, szef Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.

Circle K - jak tankować z rabatem?


W programie Circle K Extra zarejestrujesz się pod tym adresem. Nie zapomnij pobrać aplikacji na swoje urządzenie mobilne, za pomocą której skorzystasz z wirtualnej karty programu. Stosowne odnośniki do pobrania apki znajdziesz poniżej.


Źródło: Circle K